George

Διαθέσιμη για preload 48 ώρες νωρίτερα η Beta του The Division

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Διαθέσιμη για preload 48 ώρες νωρίτερα η Beta του The Division]http://www.hwbox.gr/images/news_images/action3.jpg[/NEWS_IMG]Η closed beta του Tom Clancy's: The Division θα είναι διαθέσιμη για preload, 48 ώρες πριν το επίσημο launch της beta έκδοσης στις 28 Ιανουαρίου.

Σύμφωνα με τα σχόλια στην Γαλλική σελίδα του The Division, το preload ξεκινάει στις 26 του μηνός, ωστόσο παραμένει άγνωστο αν θα ισχύει το ίδιο για όλες τις πλατφόρμες. Οι 48 ώρες φαίνονται λογικές για τα 26.25 GB του μεγέθους της beta, τουλάχιστον για την έκδοση του PC. Ο χρόνος είναι αρκετός για να προετοιμαστούν ακόμη και όσοι δεν διαθέτουν υψηλές ταχύτητες δικτύου.

[img_ALT=Διαθέσιμη για preload 48 ώρες νωρίτερα η Beta του The Division]

http://www.hwbox.gr/members/3425-albums739-picture58099.jpg[/img_ALT]

Όπως είναι γνωστό, η beta θα είναι διαθέσιμη στις 28 Ιανουαρίου για τους χρήστες του Xbox One, ενώ οι κάτοχοι PlayStation 4 και PC θα τους ακολουθήσουν μία μέρα μετά. H beta λήγει επίσημα στις 31 Ιανουαρίου.

Τo Tom Clancy's: The Division θα κυκλοφορήσει για όλες τις πλατφόρμες στις 8 Μαρτίου.

Διαβάστε περισσότερα

Link to comment
Share on other sites

Αγοράσαμε και κλειδί, αναμείνατε για live stream :D

Θα είμαι εκτός σπιτιού το ΠΣΚ και δεν θα μπορέσω να το κοιτάξω ρε γμτ. Θα μπορούσατε ρε παιδιά να καταγράψετε το gameplay σας με τα σχόλιά σας και να το ανεβάσετε κάπου?

Είμαι πολύ περίεργος να δω πως θα τρέχει στα PC και εάν έχουν κάνει σωστό port

Link to comment
Share on other sites

Αγοράσαμε και κλειδί, αναμείνατε για live stream

Περισσότερες πλΕροφορίες και για τα δύο;

Πως βρήκες κλειδί; Την προαγορά την ξέρω, αλλά δε με ενδιαφέρει ως λύση. Να βγει πρώτα και μετά το αγοράζω αν είναι. Άλλος τρόπος υπάρχει;

Live streaming που;

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερες πλΕροφορίες και για τα δύο;

Πως βρήκες κλειδί; Την προαγορά την ξέρω, αλλά δε με ενδιαφέρει ως λύση. Να βγει πρώτα και μετά το αγοράζω αν είναι. Άλλος τρόπος υπάρχει;

Live streaming που;

Το κλειδάκι αγοράστηκε από εδώ https://www.g2a.com/tom-clancy-s-the-division-global-beta-code-1.html και αφορά μόνο την beta, η οποία και κλείνει στις 31.

Live stream λογικά την Παρασκευή 29/1 το βράδυ, Twitch και Youtube gaming. Λεπτομέρειες σύντομα ;)

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο link μου έδωσες...

Από G2A θα το έπαιρνα, από άλλους δεν πειραματίζομαι, ούτε για 1?.

Μπορεί να σου έδωσα και το ίδιο. Εγώ προσωπικά πήρα από άλλον με καλό rating. Από εκεί και πέρα ότι θες :pig:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να σου έδωσα και το ίδιο. Εγώ προσωπικά πήρα από άλλον με καλό rating. Από εκεί και πέρα ότι θες

Δεν είναι μόνο το rating. Πήγα την άλλη φορά σε έναν με εξαιρετικό, έδωσα Paypal και δε μου έδινε το key αν δεν του έστελνα φωτοτυπία το διαβατήριό μου!

Έκανα φασαρία, δεν ήθελε.

Έκανα dispute και μου έστειλε το key την ίδια μέρα.

Επέμεινα στο dispute και είπε να περιμένω να σιγουρευτεί ότι δε χρησιμοποίησα το κλειδί!

Τελικά πήρα τα λεφτά μου πίσω 20 μέρες μετά.

G2A & InstantGaming. Κανένας άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχα αυτό φίλε είναι περίπτωση

Όχι, το κάνουν πολλοί πλέον. Και το G2A το κάνει, αλλά είμαι πελάτης τους από παλιά, οπότε δε χρειάζεται να το κάνω. Και το InstantGaming νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Heads up! Για όσους ενδιαφέρονται η κατέχουν κωδικό για την beta, ελέγξτε το UPLAY σας καθώς το preorder άνοιξε! Όσοι είχαν λάβει κωδικό για την beta μην περιμένουν κάποιο email. Η Ubisoft πήγε λίγο cheap αυτή την φορά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now