PanicOnArt

Χωρίς Assassin's Creed το 2016

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Χωρίς Assassin's Creed το 2016]http://www.hwbox.gr/images/news_images/adventure3.jpg[/NEWS_IMG]Για πρώτη φορά μετά από αρκετά χρόνια η Ubisoft ανακοίνωσε πως το 2016 δε θα κυκλοφορήσει κάποιο Assasin's Creed.

Mε στόχο την αξιολόγηση και την περαιτέρω ανάπτυξη του παιχνιδιού προκειμένου να ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις των παικτών, η Ubisoft προχώρησε στην ανακοίνωση πως το 2016 δε θα υπάρξει συνέχεια στο επιτυχημένο franchise. Την κίνηση αυτήν της εταιρείας δικαιολογεί η αρκετά απογοητευτική εμφάνιση του Assassin's Creed Unity. Παρ' όλα αυτά, μπορεί στο 2016 να μην εμφανιστεί παιχνίδι Assassin's Creed, το Δεκέμβριο ωστόσο ο τίτλος θα κάνει το ντεμπούτο το στη μεγάλη οθόνη!

[img_ALT=Χωρίς Assassin's Creed το 2016]

http://www.hwbox.gr/members/14842-albums749-picture59136.jpg[/img_ALT]

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μπορεί και οι ίδιοι να σιχάθηκαν...ελπίζω να το πάρουν στα σοβαρά όπως άλλα παιχνίδια και ας βγαίνει κάθε 2-3 χρόνια δεν χρειάζεται νωρίτερα!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μπορεί και οι ίδιοι να σιχάθηκαν...ελπίζω να το πάρουν στα σοβαρά όπως άλλα παιχνίδια και ας βγαίνει κάθε 2-3 χρόνια δεν χρειάζεται νωρίτερα!

Εε το είχαν σαν παράδοση να βγάζουν 1/χρόνο :P

Νομίζω πως και οι ίδιοι έχασαν την μπάλα με τις τόσες κυκλοφορίες του παιχνιδιού, αν όχι εμείς σίγουρα! Πόσα κυκλοφόρησαν μεσα σε ενα χρόνο 3-4? :hehe:

Πέρισυ βγάλαν δύο νομίζω και το ένα ήτανε τεράστια μούφα :P

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μπορεί και οι ίδιοι να σιχάθηκαν...ελπίζω να το πάρουν στα σοβαρά όπως άλλα παιχνίδια και ας βγαίνει κάθε 2-3 χρόνια δεν χρειάζεται νωρίτερα!

Συμφωνώ απολυτά, νομίζω πως είναι η καλύτερη κίνηση απο πλευράς Ubi..

Γενικά έχει πέσει στα μάτια του κόσμου το συγκεκριμένο franchise, πρέπει να επικεντρωθούν κάπου αλλού. βγαίνει και η ταινία όπου να ναι, το γλυκό έχει δέσει για τα καλά, enough is enough :hug:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now