MetallicGR

Το OnePlus 3 στον ορίζοντα - Κυκλοφορεί μέσα στο Q2

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Το OnePlus 3 στον ορίζοντα - Κυκλοφορεί μέσα στο Q2]http://www.hwbox.gr/images/news_images/general2.jpg[/NEWS_IMG] Μετά την μερική επιτυχία του 2, η OnePlus αναμένεται να κυκλοφορήσει το OnePlus 3 μέσα σε λίγους μήνες.

Το λεγόμενο και "flagship killer" βρίσκεται στα σκαριά εδώ και μερικό καιρό και σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες που έρχονται δια στόματος του CEO και θα κάνει την εμφάνισή του μέσα στο Q2, δηλαδή λίγο πριν το τέλος του Ιουνίου. Τα αρκετά πετυχημένα στη διεθνή αγορά smartphones της Κινέζικης εταιρίας θα βρεθούν και στην αγορά της Αμερικής ενώ θα διατηρήσει το μοντέλο των δωρεάν μεταφορικών και στο λανσάρισμα του 3ου κατά σειρά high end smartphone της.

[img_alt=Το OnePlus 3 στον ορίζοντα - Κυκλοφορεί μέσα στο Q2]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture59864.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Το όνομα έχει αρχίσει να γίνεται σαχλαμάρα... "OnePlus 3", meh. Πάντως είδα το "μικρό" και τα σπάει!

Οφτοπικ αλλά για πες για το μικρό; όντως τόσο μπανικο όσο το προμοτάρουν; Τo onyx ήταν ή το απλό;

Link to comment
Share on other sites

Οφτοπικ αλλά για πες για το μικρό; όντως τόσο μπανικο όσο το προμοτάρουν; Τo onyx ήταν ή το απλό;

Από τα πιο στιβαρά κινητά που έχω πιάσει είναι. Πολύ premium κατασκευή. Τα κουμπιά που δεν έχουν φωτισμό με χάλασε λίγο, αλλά minor!

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο στιβαρά κινητά που έχω πιάσει είναι. Πολύ premium κατασκευή. Τα κουμπιά που δεν έχουν φωτισμό με χάλασε λίγο, αλλά minor!

Thanks man! O kafsion στις @@δακλες του ναουμ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οφτοπικ αλλά για πες για το μικρό; όντως τόσο μπανικο όσο το προμοτάρουν; Τo onyx ήταν ή το απλό;

Το απλό. Κατασκευή καλύτερη από ΟΤΙ samsung έχω πιάσει ever. Η οθόνη, αν έρχεσαι από S6/Iphone 6S είναι χειρότερη αλλά up there με τις καλύτερες οθόνες της αγοράς!

Δεν έχει ac που δεν σε νοιάζει και τόσο & 4K recording που δεν ξέρω αν σε νοιάζει. Γενικά τα σπάει άσχημα και το νιώθεις για τουλάχιστον 100 ευρώ ακριβότερο απ' ότι στα αλήθεια είναι.

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω δεν το έχω πιάσει αλλά για την οθόνη ακούω και διαβάζω τα χειρότερα και σε reviews . Η οθόνη δηλαδή είναι καλή; Επίσης θεωρώ ότι είναι λίγο ακριβό πια για τα χαρακτηριστικά του αλλά πρέπει να είναι πανέμορφο.

Edited by Omerta
Link to comment
Share on other sites

το είχα για ένα διάστημα το OPX, τώρα το έχει φιλικό πρόσωπο... πανέφορφο και ευχάριστο να το κρατάς στο χέρι, και επίσης σφαιράτο, παρά το "παλιό" hardware. Είναι και το πολύ ελαφρύ το software που κάνει θετική διαφορά...

===

Οσο για το OP3... είμαι υπερευχαριστημένος με το δικό μου ΟΡ1, μου άρεσε πολύ και το ΟΡΧ, προσπέρασα το ΟΡ2, οπότε αν το ΟΡ3 βγει σε καλή τιμή και με τον 820... λογικά θα πάω εκεί αφού το ΟΡ1 μου θα κλείνει τότε διετία...

Edited by lyk
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 3 Specs Leaked and Will Unveil On April 7 - Gizmochina

Oneplus is young brand in smartphone field, but the Oneplus one is attracted lots of buyers, but the Oneplus 2 is not as good as our expectation. So how about the coming Oneplus 3? The fans wait for the next flagship phone killer for a long time. Today, the Oneplus 3 Specication is leaked on Antutu.

oneplus-3-specs.jpg

The Oneplus 3 model name is Oneplus A3000, it powered the latest Qualcomm Snapdragon 820 processor, along with 4GB RAM and 32GB storage, 16MP rear camera and 8MP front camera. This phone will be pre-installed customized Oxygeo OS based on Android 6.0. The screen is still 5.5 inch with 1080P display. We donʼt know if release at April 7th in Beijing event. Anyway, itʼs a exciting time for some new things out at that day.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now