ΔημητρηςΜπιστιολης

PC CASE μεχρι 50 ευρω

Recommended Posts

Καλησπερα.

Επειδη ηρθε η ωρα να αλλαξω το ταλαιπωρημενο κουτι μου θελω να παρω ενα καινουργιο μεχρι 50 ευρω.

Για να σας βοηθησω στης προτασεις που θα γινουν να σας πω οτι δεν θελω να εχει τροφοδοτικο και εχω μια ψυκτρα coolermaster 212 hyperx evo καθως και μια r9 380x 4 gb και μητρικη μια ASUS H100M-C με 1 ssd και 2 hdd

Με ενδιαφερει να εχει καλο airflow και αρκτετα fans ωστε να μην χρειαστη να βαλω αλλα,εχω ενα 120 mm στην καβαντζα εαν χρειαστει να βαλω ενα ακομα εξτρα αλλα δεν θα το προτιμουσα..

Παραθετω και φωτο για να δειτε που ακριβως θα μπει το κουτι..αυτο ειναι το τωρινο που ειναι στην φωτο

Ευχαριστω

11899849_1545851199023227_6703600871894413107_n.jpg

11899849_1545851199023227_67036008718944

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Επειδη ηρθε η ωρα να αλλαξω το ταλαιπωρημενο κουτι μου θελω να παρω ενα καινουργιο μεχρι 50 ευρω.

Για να σας βοηθησω στης προτασεις που θα γινουν να σας πω οτι δεν θελω να εχει τροφοδοτικο και εχω μια ψυκτρα coolermaster 212 hyperx evo καθως και μια r9 380x 4 gb και μητρικη μια ASUS H100M-C με 1 ssd και 2 hdd

Με ενδιαφερει να εχει καλο airflow και αρκτετα fans ωστε να μην χρειαστη να βαλω αλλα,εχω ενα 120 mm στην καβαντζα εαν χρειαστει να βαλω ενα ακομα εξτρα αλλα δεν θα το προτιμουσα..

Παραθετω και φωτο για να δειτε που ακριβως θα μπει το κουτι..αυτο ειναι το τωρινο που ειναι στην φωτο

Ευχαριστω

Για εμενα προσωπικα το καλυτερο κουτι απο αποψη αξιας σε σχεση με αυτα που προσφερει ειναι το παρακατω αλλα ψαξου λιγο με τις διαστασεις

Aerocool Aero-500 (Window) | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

6 σελίδες με κουτιά κάτω στα 50? μπορείς να βρείς εδώ

Νομίζω πως ποιοτικά πάνω κάτω όλα είναι εφάμιλλα με ελάχιστες εξαιρέσεις κάποια που είναι γνωστές μάρκες.

Τα ανεμιστήρια που ζητάς, πολλά τα έχουν μέσα.

Μετά είναι θέμα αισθητικής.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now