Recommended Posts

Ανέστης ή Τάσος το όνομα, ότι σε βολεύει. Εννοώ το 4ος στην ομάδα από την κατάταξη! Overclocking, overclocking, and much more! Like overclocking.

θα σε λέω Τάσο επειδή Ανέστη έχουμε τον Junior21 και θα μπερδευόμαστε! :P

Σε είδα! Εγώ κοιτούσα συνολικά την ομάδα, εσύ κοιτούσες την Enthusiast league που όντως είσαι 4ος! :T:

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω στην ομάδα είναι και τα big guns μέσα και εμείς δεν είμαστε για αυτά τα σπορ, ούτε και έχουμε την άνεση να φτάσουμε εκεί! :wink-new:

Enthousiast άρα μέχρι τότε και ότι βγάλουμε καλό είναι με τα όποια μέσα έχουμε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω στην ομάδα είναι και τα big guns μέσα και εμείς δεν είμαστε για αυτά τα σπορ, ούτε και έχουμε την άνεση να φτάσουμε εκεί! :wink-new:

Enthousiast άρα μέχρι τότε και ότι βγάλουμε καλό είναι με τα όποια μέσα έχουμε! :hehe:

Άμα κατέβεις ποτέ Αθήνα, σφύρα και όλο και κάποιος θα σε βάλει στα άζωτα εάν θέλεις και εσύ βέβαια :D

Link to comment
Share on other sites

Με βάζεις στα φιτίλια τώρα βρε!!! :rant::drool: Σαν δεν ντρέπεσαι! :cussing:

Εννοείται πως αν κατέβω και έχω τον χρόνο θα πέσουν και τα ανάλογα τηλέφωνα να είσαι σίγουρος! :righton:

Link to comment
Share on other sites

καλό το bench αλλά από ένα σημείο και μετά δεν λέει να ζορίζουμε τα pc μας για μερικούς πόντους .

εγώ τελείωσα είχα βάλει όριο το 1,35 έδωσα 1,37 δεν δίνω περισσότερο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now