Recommended Posts

Ευχαριστω για το review Asta ! Αναλυτικο και συναμα κατατοπιστικο!! Την εχω απο το Πασχα στα 136 euro με το cashback των 30 euro που προλαβα κοστισε τελικα 106!! Χωρις να ειμαι ειδημονας στα τεχνικα νιωθω απολυτα ικανοποιημενος.Σε ευχαριστω και παλι για την λεπτομερη εικονα που μου εδωσες!Της εχω βαλει τον 6500. :loyal:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14185]Ysatis[/MENTION] δοκίμασες το NonK BIOS να αυξήσεις λίγο τις επιδόσεις σου; :P

Η τιμή της είναι ψηλή για B150 αλλά το software και τα LED πιστεύω ότι τη σώζουν οριακά. Εάν παίζει σωστά όμως το nonK bios τότε είναι τίμια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το review Asta ! Αναλυτικο και συναμα κατατοπιστικο!! Την εχω απο το Πασχα στα 136 euro με το cashback των 30 euro που προλαβα κοστισε τελικα 106!! Χωρις να ειμαι ειδημονας στα τεχνικα νιωθω απολυτα ικανοποιημενος.Σε ευχαριστω και παλι για την λεπτομερη εικονα που μου εδωσες!Της εχω βαλει τον 6500. :loyal:

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ;)

Θεωρώ πως αν κάποιος θέλει να φτιάξει ένα ισορροπημένο σύστημα χωρίς να τον ενδιαφέρει το OC, ο συνδυασμός ενός τετραπύρηνου με μια B150 είναι ένα αρκετά καλό value for money, και στην ASUS B150 Pro Gaming Aura δεν της λείπει κάτι, έχει όσα μπορεί σε αυτή την τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now