venisk

inno3d ichill x3 1080 gtx

Recommended Posts

okgQqXP.jpg?1

MkAEwfx.jpg?1

Ήρθε η καρτούλα μου!! Πρώτες εντυπώσεις, πολύ καλή κατασκευή στιβαρή, απίστευτα ήσυχη ακόμα και στο τέρμα της, ακούγεται ίσα ίσα ένα μικρό βουητό...η συσκευασία μέσα είχε κωδικό για το 3dmark advanced και για το vr, ενα mousepad, ένα κλειδί άλεν γιατι βγαίνει το μεταλλικό μπροστινό για καθάρισμα, και ένα ωραίο μεταλλικό αυτοκόλλητο!

θα τρέξω σιγά σιγά benchmarks και διάφορα παιχνίδια για να δω πως τα πάει και θα επιστρέψω με update..:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε! iΚαρτούλα!!

Μια ώρα bf4 83c εντελώς αθόρυβη η κάρτα 65-82fps από 45-58 που είχα στην 980ti στις ίδιες πίστες. Μου φαίνεται ότι δεν θα ξαναπάρω κάρτα με 2 fans!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη και καλοδούλευτη Νίκο. Γομαρόκαρτα. Από ρολόγια που παίζει αυτή;

Όχι πως με ενδιαφέρει άμεσα πόσο ψηλά παίζει στοκ, αλλά αφού θα πάρουμε που θα πάρουμε, να πάρουμε μία καλή.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη και καλοδούλευτη Νίκο. Γομαρόκαρτα. Από ρολόγια που παίζει αυτή;

Ευχαριστώ πολύ! Θα το κοιτάξω σήμερα το απόγευμα να δούμε μέχρι που αντέχει!

Τουμπανο δειχνει.
ρε τρελουα τι γομαρογομαρος ειναι αυτος ??

Είναι κτήνος!! Και καλά κάνει γιατί είναι πολύ ήσυχη ακόμα και τώρα μέσα στο καλοκαίρι με 30c στο δωμάτιο χωρίς a/c...

Link to comment
Share on other sites

Btw παίζεις σε ζεστό χώρο ή απλά το 100% δεν είναι και πολύ τσαμπουκάς;

Με ότι θερμοκρασία έχει το δωμάτιο χωρίς a/c δλδ, η κάρτα είναι ΤΟΣΟ ήσυχη που απορείς αν όντως έχεις βάλει τα fans στο 100% από την accelero extreme έχω να ακούσω τέτοια ησυχία!! Κοίτα αφού η κάρτα δεν φτάνει με κανένα τρόπο ούτε μέσα Ιουλίου με τόσο oc μεγαλύτερες θερμοκρασίες δεν είναι πολύ καλά?

Μεγειά Νικόλα το γομαράκι :T::D

Ευχαριστώ μπιλ να σαι καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Με ότι θερμοκρασία έχει το δωμάτιο χωρίς a/c δλδ, η κάρτα είναι ΤΟΣΟ ήσυχη που απορείς αν όντως έχεις βάλει τα fans στο 100% από την accelero extreme έχω να ακούσω τέτοια ησυχία!! Κοίτα αφού η κάρτα δεν φτάνει με κανένα τρόπο ούτε μέσα Ιουλίου με τόσο oc μεγαλύτερες θερμοκρασίες δεν είναι πολύ καλά?

Ναι μια χαρά είναι. Δεν είχα προσέξει και το oc σου & χωρίς A/C δεν το συζητάμε, άψογη είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξανατρεξω με το a/c στους 26 και ανοιχτό το κουτί να δούμε πόσο θα πάει.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now