MetallicGR

Επιδόσεις i5-4670K έχει το νέο δείγμα των AMD Zen

Recommended Posts

Ξέχασα να αναφέρω ότι ακόμα έχω τον AMD ThunderBird 1.4GHz που βγήκε την εποχή που η Intel έβγαλε την μουφα τον πρώτο Pentium 4 1.4GHz και 1.5GHz, έχω τον Athlon 2500 Barton και ο πρώτος Dual Core που πείρα και είναι ακόμα και σήμερα ο πιο ακριβός επεξεργαστής που αγόρασα μέχρι τώρα (550 Ευρώ χονδρική) τον Athlon 64 X2 4200 (δεν τον έχω όμως και έχω στραβώσει).

Ωραίες εποχές με πολλές επιλογές και από τους δυο, τότε που η AMD πούλαγε CPUs στα $1000 και η Intel πλήρωνε την Dell να μην αγοράσει AMD Athlons. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4902]ChameZX[/MENTION]

Φυσικά, τρελαινομαι για κρασακι, παρέα και pres...hot μαγκαλια με την συνοδία Athlon-XP θερμαστρών :P

----

Αργει ομως πολυ το release... Zen ακουμε χρόνια, Zen δεν βλέπουμε όμως...

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά γεμίσαμε Αγίους και Ηθικούς καταπιεσμένους ανθρώπους που έχουν χάσει το δίκιο τους!

ειναι νεα μοδα

offended για τα παντα

[video=youtube;X5YDVCAEMXE]

sorry για το offtopic, don't be offended απλα ηταν πολυ :hehe::hehe:

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νομίζω ότι αυτά που έχει δει ο [MENTION=771]sofos1990[/MENTION] είναι τα φτηνά Mobo για τους BristolRidge, ισως από Q1 2017 θα βγάλουν και πιο ακριβά Mobo για τους ZEN.

Link to comment
Share on other sites

Από τους λίγους που παρακολουθώ γιατί είσαι ειλικρινής και κρατάς σταθερά υψηλό επίπεδο, το υπόλοιπο 90% δευτεράτζες και toyboys της πράσινης και τις μπλε έχουν φάει ignore. Και εγώ μαζί με εσένα είμαι περισσοτερο ενθουσιώδης για τα νέα Raven Ridge APUs κυρίως μέχρι το price target των 150 ευρώ.

Να ο αντικειμενικος πρωταντζα προφητης... βγήκε από το λαγουμι μετά το launch της 480...γελάνε οι πετρες

Link to comment
Share on other sites

πες μου οτι ακομα παιζεις mu....

όχι ρε φίλε είπαμε χααχαχαχαχαχ! Απλά το θυμήθηκα και είπα να κάνω ένα κακόγουστο αστείο! Αλλά έπαιζα παλιά το vanila.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σταματήσετε με τα κολλημένα σας κεφάλια οι "ιντελάκιδες-pc mustard race".Ας βγάλει κ με επιδόσεις pentium.What's your problem?Ναί ξέρουμε είναι η καλύτερη της γής και ΙΝΤΕL ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ και κουραφέξαλα.Και τώρα θα ξεκινήσουν οι High End Pc Musters το φλέιμ του τύπου και που είναι η AMD τόσο καιρό?και οι Bulldozer ήταν 4πύρηνες αποτυχίες και ναι θα νιωσουν καλυτερα.

Let the games begin!

Link to comment
Share on other sites

μπηκα να δω τι λεει το bench ακρανος χωρις πανοπλεια και με πειρανε τα σκαγια ρε μαγκες.δλδ δεν μπορουμε να διαβασουμε ενα ποστ σαν ανθρωπη ποια στα φορα με αυτους τους φανομποισμους.

Link to comment
Share on other sites

βημα 1ο

κοιτας τι γραφει

βημα 2ο

συνειδητοποιεις οτι γραφει για fanboyσμους και σκεφτεσαι

βημα 3ο

κοιτας υπογραφη

βημα 4ο

κλεινεις την καρτελα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now