Recommended Posts

ναααααααααααααααααααααααααααααις το νεο φορματ :D:D:D

ωραιες αλλαγουλες, ακομα πιο υπερπαραγωγες τα reviews!

Ευχαριστουμε για τις βελτιωσεις :):T:

κατα ταλλα, μετα την 1060 νομιζω πρεπει να πεσει η τιμη της συγκεκριμενης καρτας για να θεωρηθει ανταγωνιστικη

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσαν πολύ τα relative performance graphs! :T:

Με τα ποσοστά έκανα αμέσως σύγκριση με τιμές και έβγαλα το προσωπικό μου συμπέρασμα, οπότε πολύ χρήσιμα.

Και η μία σελίδα με τα power thermals και overclock νομίζω είναι καλύτερα έτσι. Γενικά θετικό το feedback από εμένα!

Με τις τιμές των review για Ελλάδα η 1060 είναι 18% ακριβότερη και έχει 11-19% καλύτερες επιδόσεις, αλλά με τιμές Ευρώπης μόνο η 1060 έχει νόημα γιατί είναι μόνο 5% ακριβότερη.

Α και msi card χωρίς msi afterburner support? wtf? αυτό δεν δουλεύει κανονικά για σχεδόν όλες τις κάρτες; Το Trixx καλό τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Μια διόρθωση, Στο Tom clansys στην πρώτη καρτέλα 1920χ1080 έχετε τη καρτέλα με τα αποτελέσματα του doom.

Μια επισήμανση, στα διαγράμματα να βάλετε με άλλο χρώμα την κάρτα της παρουσίασης(όπως στις καρτέλες benchmark) για να χτυπάει κατευθείαν το μάτι σε πιο επίπεδο επιδόσεων βρίσκεται.

Κατα τ' άλλα άψογο το review και καρτάρα η MSI, πολύ μου αρέσει το cuctom pcb και το cooler που χρησιμοποιεί. :T:

Link to comment
Share on other sites

Α και msi card χωρίς msi afterburner support? wtf? αυτό δεν δουλεύει κανονικά για σχεδόν όλες τις κάρτες; Το Trixx καλό τελικά;

Και μένα μου προκαλεί εντύπωση, αλλά δυστυχώς μάλλον ακόμα δεν υπάρχει συμβατότητα με τις Polaris. Εννοείται ότι πρέπει να τις υποστηρίξουν - για κάποιο λόγο δεν δουλεύουν ούτε τα readings για θερμοκρασίες/fan speeds.

Το TriXX έχει μια χαρά λειτουργικότητα, και υποστήριξη για overvoltage και τα ίδια readings που προσφέρει το GPU-z αλλά σε καλύτερα διαγράμματα. Εντάξει το UI δεν με τρελαίνει, αλλά κάνει την δουλειά του μια χαρά.

Μια διόρθωση, Στο Tom clansys στην πρώτη καρτέλα 1920χ1080 έχετε τη καρτέλα με τα αποτελέσματα του doom.

Μια επισήμανση, στα διαγράμματα να βάλετε με άλλο χρώμα την κάρτα της παρουσίασης(όπως στις καρτέλες benchmark) για να χτυπάει κατευθείαν το μάτι σε πιο επίπεδο επιδόσεων βρίσκεται.

Κατα τ' άλλα άψογο το review και καρτάρα η MSI, πολύ μου αρέσει το cuctom pcb και το cooler που χρησιμοποιεί. :T:

Σ' ευχαριστώ, διορθώθηκε :)

Έχεις δίκιο για τον χρωματισμό, δύσκολο να διορθωθεί στο παρόν αλλά θα επιστρέψει στο αμέσως επόμενο ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now