ak13ak

Δουλεια στο Πλαισιο

Recommended Posts

Εχει κανενας προσωπικη ή απο γνωστο του εμπειρια για τους μισθους στο πλαισιο;

Αποτι ειδα ζητανε σε διαφορους τομεις κοσμο.

Προσωπικα πληρω τα κριτηρια για τη θεση στελεχους του τμηματος λοτζιστικς, αλλα δεν ξερω αν αξιζει να τρεχω μεχρι τα κεντρικα για να ακουσω κανενα 900αρι μεικτα.

Καθε αποψη σχετικα με το οικονομικο και οχι μονο ευπροσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

Φίλε άποψη μου είναι να πας δεν χάνεις τίποτα ίσως λίγο χρόνο και κανέναν καφέ σε χρήματα οπότε πήγαινε και άσε ενα βιογραφικό δεν χάνεις τίποτα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά τώρα είσαι σε άλλη παρόμοια δουλειά με περισσότερα λεφτά; Εγώ από Πλαίσιο έχω ακούσει άσχημα λόγια ως συμπεριφορά προς τους υπαλλήλους που είναι πωλητές/τεχνικοί και έχουν επαφή με τον κόσμο, για υπαλλήλους σε διαχείριση και γραφεία δεν ξέρω.

Από λεφτά σε μια Ελλάδα με 30% μικρότερο ΑΕΠ τα τελευταία 5 χρόνια δεν ξέρω τι περιμένεις να σου προτείνουν. Μπορώ να σου πω ότι έχω περάσει πριν 1 χρόνο περίπου από συνέντευξη για θέση product manager σε άλλο κατάστημα με μισθό 600 το μήνα.

Από το Πλαίσιο που είχα αφήσει βιογραφικό (πρέπει να έχεις τελειώσει από στρατό παρεπιπτόντως) έχουν τηλεφωνήσει 3 φορές για θέση, αλλά πλέον έχω φύγει από coding και έχω πάει σε making/3d printing οπότε τους έριξα άκυρο μέχρι στιγμής.

Γενικά όμως συμφωνώ με τον παραπάνω, να πας γιατί μπορεί τα πράγματα να έχουν αλλάξει και το πολύ να χάσεις λίγες ώρες.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now