hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 03 Scores

Recommended Posts

Καλή χρονιά και εδώ με μια 4η θεσούλα :D Το προηγούμενο καλύτερό μου score στο 03 ήταν 95k με 5850 Lightning @ 1020/1330 οπότε αυτό εδώ μου φάνηκε τεράστιο :hehe:

image_id_1098680.png

Η 4η θέση έγινε 13η οπότε έπρεπε να την ξαναπάρουμε πάλι :D

image_id_1249693.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικό ρεκόρ στο 03, πήρε και κάτι global ποντάκια 'ντάξει. Απλά με ταλαιπώρησε λίγο για να βγει. Δυστυχώς η κάρτα είναι μάπα στα κλόκια :/ Δεν πειράζει όμως για άλλο λόγο αγοράστηκε :hehe:

George_oc`s 3DMark03 score: 180361 marks with a Radeon R9 290X

image_id_1514853.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλια, ήντα γίνεται :hehe:

Από μικρός πάντα έβλεπα συστήματα με 3 και 4 κάρτες και πορωνόμουν. Στην Αθήνα είχα τύχει μια φορά που παίζαμε 4 κάρτες με άζωτο, αλλά άλλο να είσαι μόνος σου, κι ας είναι κι αεράτες οι κάρτες. 

 

Έψαχνα βέβαια κάρτες με τις οποίες δεν έχει παίξει κανείς άλλος απ' την ομάδα ώστε να δώσω πόντους + να κάνω το χαβαλέ μου, οπότε αγόρασα σε πολύ καλή τιμή 4 x 4770 και 4 x 5770. Χθες κάθισα και δοκίμασα όλες τις 4770 μία μία για να βρω την καλύτερη και μετά τα 'παιξε το λειτουργικό με τόσους AMD Drivers που η κατάσταση δεν σωνόταν με τίποτα :hehe: Οπότε πέρασα φρέσκια εγκατάσταση ΞΑΝΑ, έβαλα τους 11.4 που βρήκα ότι είναι οι καλύτεροι με τις 4770 και βεβαιώθηκα ξανά ότι μια μια κάρτα δουλεύουν. Σήμερα πήρα ένα ακόμα bridge, έβαλα πάνω και τις 4, πέρασα ξανά τους drivers και όλα πήγαν τέλεια :)

 

Να και το πρώτο σκορ με όλα stock, έτσι για δοκιμή. 

 

image_id_1774191.jpeg

 

image_id_1774190.jpeg

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

εμπαινε ρε μανίτο...ετσιιι... :D

 

PS

πραγματικά είσαι ήρωας που την παλευεις ακόμα να στήνεις λειτουργικά για bench σε μηχανικούς ...τους εχω στείλει όλους, μονο εναν velociraptor έχω κρατήσει για waza :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@mortisboy Ό,τι SSD έχω είναι με 24/7 συστήματα δυστυχώς. Πρέπει να πάρω έναν 250άρη να στήνω εκεί τα μπεντσολειτουργικά. Μην νομίζεις ότι την παλεύω, όποτε άλλάζω στον 850 Evo που έχω το 24/7 OS μου φαίνεται ότι πήρα καινούριο υπολογιστή :hehe: 

 

@venisk  Πιάνουν και στα AMD οι ευλογίες σου ε, μήπως είσαι κρυφοAMDάς; :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now