MetallicGR

HwBox XMAS Contest 2016 - 17ο Task "Farewell..."

Recommended Posts

Ερώτηση 17η: Grand Finale. Τελευταία ημέρα σήμερα. Τελευταία free δοκιμασία του Χριστουγεννιάτικου Διαγωνισμού! 

 

Ως το τελευταίο στάδιο του διαγωνισμού, στο οποίο ο νικητής θα πάρει το bundle της Fractal Design που θα δείτε στη συνέχεια, θέλουμε να ακούσουμε τις ευχές σας για το 2017, τις επιθυμίες του καθένα σας από το νέο έτος! Hardware ευχές επιτρέπονται οπότε δώστε το παρών και τη τελευταία ημέρα του έτους και μάθετε εάν μέχρι αύριο θα είστε ο νικητής ενός κουτιού, μιας υδρόψυξης και ενός τροφοδοτικού! Μέχρι την επόμενη φορά stay Boxed, stay HwBoxed! :D

 

 

Υπενθυμίζουμε πως εάν δεν είδατε το πρώτο σκέλος της ερώτησης, μπορείτε να επισκεφθείτε το pinned post μας στο Facebook και να δώσετε και εκεί την αντίστοιχη σωστή απάντηση για μια επιπλέον συμμετοχή!

 

 

Έχετε 24 Ώρες... Clock is Ticking! 

 

Καλές γιορτές & καλή επιτυχία σε όλους!  

 

Το δώρο που θα κληρωθεί αύριο είναι: Fractal Design Combo - Define R5 Case, Kelvin T12 AIO Cooler, Edison M Power Supply.

Ο νικητής θα ανακοινωθεί στις 1-1-2017 ώρα 14:00 στο κεντρικό θέμα του διαγωνισμού.

31 FRACTAL GRAND PRIZE.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το 2017 να γίνουμε όλοι καλύτεροι άνθρωποι για τους ανθρώπους που αγαπάμε αλλά και τους άγνωστους συνανθρώπους μας.

Και για να μην μείνω μόνο στα λόγια, θα παρακαλούσα αν κερδίσω το δώρο να πάει στον επόμενο υποψήφιο. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παίδες με υγεία και το 2017 να είναι λιγότερο μπ...ντέλο από ότι το 2016 !
Για όσους δεν κερδίζουν (όπως και εγώ) υπάρχει και next year :D αρκεί να είμαστε καλά !

Επίσης οργανώστε καμιά Βασιλόπιτα Αθήνα ή όπου αλλού μπορείτε !

 

FB : https://www.facebook.com/nick.bouzas

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά, υγεία πάνω από όλα και μακάρι το 17 τα μεγαλύτερα προβλήματά όλων να είναι διλλήματα ανάμεσα σε hardware. Υπομονή,επιμονή και ανθρωπιά πάνω από όλα. 

Χρόνια πολλά.

FB

Edited by N0str0
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά, ευχές σε ολους να αποκτήσουν ότι επιθυμούν.

Εγώ θέλω μια GTX1080 να κλείσει η αναβάθμιση, μπορώ? :hehe:

Overclock from the first day of 2017. 

https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmarks

Edited by Trabakoulas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.