maska79

Ταινίες & Σειρές...

Recommended Posts

Μόλις γύρισα απο το cinema!!!! Μην τολμήσετε να δείτε το star wars σε κάνα webripamd quality!! Μονο cinema! Ένα 9 απο μένα γιατί με ανατρίχιασε!!!!!!!!! Επιτέλους ένα starwars με σωστά εφέ πλάνα δράση μουσική χαρακτήρες χωρίς γελοίες χαζομαρούλες για παιδάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απο το cinema!!!! Μην τολμήσετε να δείτε το star wars σε κάνα webripamd quality!! Μονο cinema! Ένα 9 απο μένα γιατί με ανατρίχιασε!!!!!!!!! Επιτέλους ένα starwars με σωστά εφέ πλάνα δράση μουσική χαρακτήρες χωρίς γελοίες χαζομαρούλες για παιδάκια!!

Είσαι fan της σειράς ή είσαι fan της τεχνολογίας στο cinema?

Γιατί διαβάζω πολλά αρνητικά σχόλια στο internet σχετικά με τους νέους χαρακτήρες και την απόδοση της ταινίας στην μεγάλη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Και των 2 φυσικά, εσύ θα ήθελες να δεις μια ταινία βασισμένη στα εφέ, στο ψέμα και στην προχειρότητα όπως ήταν τα prequels? Εγώ αντιθέτος βλέπω μεγάλα youtube κανάλια όπως το screen junkies που παρακολουθώ να λένε τα καλύτερα!

[video=youtube;rh_84ExOdhU]

Link to comment
Share on other sites

Και των 2 φυσικά, εσύ θα ήθελες να δεις μια ταινία βασισμένη στα εφέ, στο ψέμα και στην προχειρότητα όπως ήταν τα prequels? Εγώ αντιθέτος βλέπω μεγάλα youtube κανάλια όπως το screen junkies που παρακολουθώ να λένε τα καλύτερα!

[video=youtube;rh_84ExOdhU]

Όχι όχι...απλά ερώτηση έκανα...δεν είμαι fan της σειράς...απλά σου είπα τι βλέπω γύρω γύρω...

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει το τελευταίο καιρό..

ex machina.... ωραία η ιδέα αλλά έπρεπε να προχωρήσει λίγο ακόμα...έξυπνο τέλος αλλά πολύ απότομο..

bridge of spies...πολύ ωραία ταινία με αρκετή αγωνία..tom hanks

good will hunting 1997...φανταστικό! Ο damon δείχνει εδώ ότι θα έχει καριέρα! Η ιστορία και το δέσιμο ήταν τρομερό!!

sicario..απλά δεν...ούτε καν, βαρέθηκα τι ζωή μου, καλός ο del toro αλλά...δεν!

straight out of compton....πολύ ωραία αν ακούς και τέτοια μουσική φυσικά, γιατί πχ το whiplash μου σπάσε τα νεύρα! Γούστα είναι αυτά!

wreck-ti ralph...πολύ ωραίο παιδικό με αρκετά μηνύματα :)

the last witch hunter...για να περάσει η ώρα.

birdman... Ωραία ταινία με αρκετό ενδιαφέρον!

the water diviner...πολύ ωραία ταινία! Πέρασα πολύ καλά!

Αυτά μου έρχονται για την ώρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είδα πρόσφατα το Bridge of spies ( H Γέφυρα των κατασκόπων (2015) - IMDb ). Ενδιαφέρουσα εκδοχή για το τι συνέβη κατά την διάρκεια του Ψυχρού Πολέμου, και πολύ καλή ερμηνεία από Tom Hanks και Mark Rylance.

Τώρα θα με πάρουν με τις πέτρες άμα πω ότι μου φάνηκε πιο ενδιαφέρουσα σε σχέση με το Revenant?

Link to comment
Share on other sites

Καλός ο dicaprio, αν και δεν έχω δει ακόμα το revenant, μπορώ να πω άνετα ότι δεν φτάνει τον tom hanks, o tom hanks είναι φυσικό ταλέντο o dicaprio προσπαθεί απεγνωσμένα σε κάθε ρόλο να με πείσει ότι είναι κάποιος άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα το AntMan και "ξάφνου".... A wild AMD Turion Ultra appears :hehe: :hehe:

attachment.php?attachmentid=58983&stc=1

χαχαχαχα ξεκολλαααα δεν παμε καλα! :P λες να πηρε κανα φραγκο απο αυτο η AMD?

ξεκίνησα να βλέπω το The Flash (είμαι στο 12), ωραια σειρα, ως μεγαλος φαν των κομικ και ιδιαίτερα της DC μπορω να πω με ευχαρίστηση οτι ειναι μια πολυ ωραία μεταφορά στην οθόνη μας!

Link to comment
Share on other sites

Είναι ωραίο το flash!

Είδα το the good dinosaur..κρίμα..μεγάλη μούφα!

Έβλεπα το AntMan και "ξάφνου".... A wild AMD Turion Ultra appears

Είσαι κάτι μήνες πίσω!! Και το έχω ποστάρει κ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now