maska79

Ταινίες & Σειρές...

Recommended Posts

το post μου ειχε αυτο το υφος απο πανω και περιμενα μια αντιδραση αναλογη του George O/C! Γιαυτο εβαλα και εγω τα δικα μου γελια, γιατι μου φανηκε τρομερα αστεια η εξελιξη του εργου και ηθελα να το αντιληφθει κ οποιος το διαβαζε. Εσυ αντιληφθηκες αλλα.. Τεσπα ειναι καγκουρια αυτο που γινεται και επειδη κατα βαθος :P εισαι καλο παιδι και με βοηθησες στο #59 να βρω το Sorcerer αποχωρω.

Ο λόγος που σε έκραξα ή παρεξήγησα, όπως θέλεις πες το, είναι διότι αν βρε συ δεν σου αρέσει κάτι πες "Μλκ, διαβάστε καλύτερα κάποιο Αρλεκιν" μην περιγράφεις τι γίνεται στο τέλος. Ακόμα και αν κάποιος πάει να την δει διότι π.χ. του αρέσει η επιστημονική φαντασία και το σενάριο του φαίνεται πρωτότυπο ή έστω του αρέσει ο Κέρκ Ντάγκλας, όταν έχει διαβάσει το post σου ουσιαστικά είναι ξενερωμένος ήδη από το μέσον της ταινίας ακόμα και αν αυτή του αρέσει!

Δεν σε έκραξα διότι είναι η σούπερ ταινία αλλά διότι το post σου είναι σαν να βγήκε από το παρακάτω site

The Movie Spoiler

Discover the endings to most current films and movies now playing in theaters! Warning, every film listed has major spoilers, the movie will be spoiled for ...

Link to comment
Share on other sites

To έχουμε αφήσει αυτό το θέμα...:P

Ένα θα πω: The Book of Eli

Μόλις το είδα....Φοβερός το Denzel Washington, φοβερά σκηνικά και τοπία ωραία υπόθεση...:)

Link to comment
Share on other sites

αλλα πανηλιθιο τελος!

Χτες ειδα μια απο τις ταινιες οπου ο πρωταγωνιστης εχει ισως απο τους μικροτερος ρολους να μαθει! Αναθεμα αν ειπε πανω απο 10 λεξεις σε ολη την ταινια! :hehe::hehe: Παντως μου αρεσε.

Kurt Russell - Soldier (1998)

Link to comment
Share on other sites

To έχουμε αφήσει αυτό το θέμα...:P

Ένα θα πω: The Book of Eli

Μόλις το είδα....Φοβερός το Denzel Washington, φοβερά σκηνικά και τοπία ωραία υπόθεση...:)

Κι εμενα μ'αρεσε πολυ, Fallout σκηνικα!

Link to comment
Share on other sites

εγω σε 2 θριλερ εχω φοβηθει μονο..στην καταρα και σε αυτο..βασικα σε αυτο δεν τα κλ@σ@ τοσο οσο ειχα μεινει..εχω δει και ταινια με φαντασματα που και καλα ηταν αληθινη και εχω λυθει στα γελια.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με rec και rec 2 . το quarantine με εκνεύρισε γιατί ήταν απλά μεταφορά στα αγγλικά -.-

τώρα αγαπημένες ταινίες:

όλα τα Lotr και τα Star wars

Memento

Butterfly Effect

Requiem for a dream

The Fountain

The I inside

Final Fantasy VII: Advent Children :P

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ρει, Requiem for a Dream άνετα μία από τις καλύτερες ταινίες EVER! :T: Να προσθέσω δύο ακόμα τρομερές ταινίες του αγαπημένου μου ηθοποιού, Guy Ritchie :)

1) Lock, Stock and Two Smoking Barrels

2) Snatch

Και οι δύο στο top250. Τυχαίο; Δεν νομίζω :drinks:

Link to comment
Share on other sites

το snatch φοβερό,απίστευτο,τρομερό και δε συμμαζεύεται. παίζει να το έχω δει και 7 φορές....το πρώτο που ανέφερες θέλω να δω! και το rock n rolla ήταν καλό ,αλλά δε συγκρίνεται με το snatch :D

Link to comment
Share on other sites

το snatch φοβερό,απίστευτο,τρομερό και δε συμμαζεύεται. παίζει να το έχω δει και 7 φορές....το πρώτο που ανέφερες θέλω να δω! και το rock n rolla ήταν καλό ,αλλά δε συγκρίνεται με το snatch :D

Θα το δούμε μαζί ρε :D

Link to comment
Share on other sites

[media]

[/media]

Επιστρέφει στη μεγάλη οθόνη για να μας προσφέρει αυτή τη μαγική και ξεχωριστή ατμόσφαιρα τρόμου... PREDATORS 3.

Κατά τη γνώμη μου θρυλικές ταινίες που μας έχουν χαρίσει ωμό φόβο...

Link to comment
Share on other sites

τι λες τωραααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απεκτησα νεα ημερομηνια για να αναμενω κατι!! :):)

ελπιζω να μην ειναι τοσο "προχειρα" οπως τα AvP

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και εγώ φίλε μου, περιμένω πως και πως την ημερομηνία αυτή!!!

Μακάρι να διαφέρει από τα AVP, κυρίως από το AVP REQUIEM (2)... Το πρώτο μου άρεσε αλλά το δεύτερο πατάτα τρελή!!!!

Link to comment
Share on other sites

χοντροπατατα οχι απλος πατατα..

αλλα εδω εχουμε μονο Predators και ζουγκλα, σαν την πρωτη πετυχημενη συνταγη οποτε περιμενω κατι καλο. Ειδα και μερικες καλες φατσες στους ηθοποιους και με κανει πιο αισιοδοξο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now