GreeKpHantom

The Three Stooges Benching Vol.2

Recommended Posts

So, ήρθε η στιγμή για ένα ακόμα sessionακι μαζί με τα παλικάρια @Sinuk και @MetallicGR. Η μάζωξις στο σπίτι μου, μαζί με 5 κιλά πάγο (που δεν ήταν αρκετά), μπόλικο hardware και φαγήτο. Ο κύριος σκοπός μας ήταν να τρέξουμε τις καινούργιες μου 5870 σε crossfire (2X) ώστε να κάνουμε κάποια πρωτία, και να μαζέψουμε πόντους για την ομάδα. Έλα μου όμως, που σε συνδυασμό με την κακιά μας τύχη, δεν παίξαμε ουτε καλά καλά με μονή κάρτα. Ο 6700K μας, άντεξε στα 5,3-5,8 ενώ η μία 5870 στα 1050/1250 έβγαλε μόνο δύο αποτελέσματα, όταν βρήκαμε το πρόβλημα δεν είχαμε αρκετό πάγο.. Έτσι κάναμε ότι κάναμε, και κυρίως γελάσαμε, πολύ μα πάρα πολύ. Καταφέραμε να κρατήσουμε σημειώσεις και στο επόμενο session σύντομα, θα παίξουμε, και είμαι σίγουρος  δεν θα απογοητευτεί κανένας! Όπως κάθε φορά το φωτογραφικό υλικό ήταν αρκετό, οπότε enjoy!

Video: Coming Soon!

Scores:

MetallicGR HwBot PRIME

MEtallicGR PiFast

GreekPhantom 3DMark 06

GreekPhantom Unigine Xtreme

Sinuk Cinebench R11.5

And the photos:

 

DSC_0017.JPG

DSC_0018.JPG

DSC_0054.JPG

DSC_0013.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι το δίδυμο metallic και phantom γιατί η ψυχή της παρέας μπαίνει στρατό οπότε θα δώσω τις πολύτιμες συμβουλές και τα κρυφά tweaks πριν το event για να πιάσουν πρωτιές!! :P:hehe:Ένα τελευταίο session πριν μπω έπρεπε να παιχτεί και πράγματι περάσαμε ωραία! Ανεβαίνουν και επιπλέον φωτογραφίες συν το σκορ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now