GoriLLakoS

DDR3 Modules Full Specs List

Recommended Posts

Αυτες ειναι , αλλα o τυπος που εκανε το review δεν τις clockαρε και καθολου . Οuτε που τις χαϊδεψε για να πω την αληθεια ... :D

Οι μνημες αυτες μπορουν να παιξουν οπως ολες οι D9GTR (cellshock 1800 8-7-6-21 & 1600 7-6-6-18 και corsair 1800 πχ) ... δηλαδη 2000 με 7-6-5-15 , 1800+ με 6-5-5-15 με την αναλογη ταση παντα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε μήπως αυτές [ http://www.memoryc.com/products/description/2GB_CellShock_DDR3_PC3_12800_1600MHz-7_7_7_14-Dual_Channel_kit/index.html ] τί φοράνε?Δεν αντιστάθηκα και παρήγγειλα ένα κιτάκι 95? τελική με μεταφορικά..Μου φάνηκε καλή φάση...

Link to comment
Share on other sites

Ένα δείγμα από τις ADATA 1600X. Εδώ παίζουν με 1.75V. Κάτι περίεργο, ενώ από bios τις βάζω με CAS8 και το everest τις διαβάζει σωστά, στο CPUZ τις βλέπει με 9. Δεν ξέρω ποιο είναι το σωστό και αν άλλος έχει συναντήσει το ίδιο πρόβλημα...

2hey2xc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω κάτι έχω 2 μνήμες στο pc corsair 8GB στα 1600 με timing 8-8-8-24 κερδίζεις κάτι παραπάνω εκτος από GB αν γεμίσεις και τις 4 θέσεις τις μητρικής με μνήμες από το να έχεις 2 θέσεις μονο πιασμένες?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now