hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 05 Scores

Recommended Posts

Μετά το φοβερό σκορ του tsan ας ποστάρω και εγώ το ταπεινό μου. Νεράκι στον επεξεργαστή και stock στην κάρτα, λίγο bios mod και pencil mod σε πυρήνα και μνήμες και πρώτη θέση στο bot με 3850 256MB. Η κάρτα πάντως ανεβαίνει πολύ καλά ακόμα και με τη μαμά ψύξη.

3d05(10).JPG

3d05(10).JPG

3d05(10).JPG

3d05(10).JPG.157a29d327acc90e27d1989a98e

Link to comment
Share on other sites

Έκατσα ξύπνιος όλο το βράδυ τελικά (κλασική νυχτερίδα) οπότε κάπως έπρεπε να περάσω το χρόνο μου :P Αφού διάβασα καμιά ωρίτσα τη βελτιστοποίηση οριζουσών σε συστήματα 4x4 και συνέχισα λιγάκι το review του Vaio, είπα να κάνω κάτι πιο ενδιαφέρον και εποικοδομητικό :hehe:

Ξεκίνησα το άτιμο από τα 812 Marks όπου ήμουν 19ος ή 20ος νομίζω, οπότε no points ... 822, 834, 950, 975, ανεβαίναμε συνεχώς μόνο με tweaking φυσικά, γιατί παραπάνω clocks δεν παίζουν πουθενά - laptop FTW ! :D Στα 975 είχα 4η θέση, αλλά επειδή ο 3ος ήταν στα 992 είπα να τον χτυπήσω και αυτόν :hehe:

Έλα σου όμως που δεν μου έκανε το άτιμο την χάρη να τον περάσω ... Μέχρι που έβγαλα 992 και εγώ και ξενέρωσα ... :hehe:

2k5992small.jpg

Λέω ε όχι δεν θα τον αφήσω έτσι :P Και μετά από 3 προσπάθειες ήρθε ... :hehe: 4 ποντάκια έτσι απλά ... :D

9952k5small.jpg

Kαμιά μέρα που θα έχει κρύο, θα βγω έξω να σπάσω τα 1000 :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

3d05better.th.jpg

Λίίίγο ακόμα :( Το τροφοδοτικό μου δε μ' αφήνει :mad: Μεγάλο το φορτίο :( Πρέπει να βρώ άλλο....Πιφ..Πάντως πολύ κοντά στο στόχο έστω και με μικρό psu :) (Λίγα τα 620W :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Γρηγόρη ! :T: Εκτός από τα άλλα , βοήθησε καθόλου το LoD που σου έδωσα ? :) Όχι τίποτα, να το βάλω στις σημειώσεις μου σαν standard value για την συγκεκριμένη κάρτα ... :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now