hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 05 Scores

Recommended Posts

Ναί το 15άρι LoD τα έκανε όλα :P Ανέβηκαν όλα λίγο παραπάνω (στα όρια πάντα να σβήσει το σύστημα) αλλα τελικά το έβγαλε :)

Έχουμε και το 06 τώρα το οποίο φαίνεται λίγο ψυχοβγάλτης :P

Link to comment
Share on other sites

LOL με P3 σας έχουν αφήσει ακόμα ? :D Ωραία είναι τα άτιμα και εμένα μου αρέσει το παλιατζούρ-hardware overclocking ή αυτό των laptop, αλλά πρέπει να περιμένεις πολύ ... Όμως τα μαμημένα ακούνε τρελά από tweaks ... Ξεκινάς στα 3.3GHz με P4 Northwood από τα 39m20sec fully un-tweaked και κάνεις ένα μπραφ, πετάγεσαι 36m29sec (το οποίο ήδη θεωρείται πολύ γρήγορο), συνεχίζεις μπαμ 39m25sec ... Όποτε βρω εύκαιρο το home pc (σε κάνα χρόνο πάλι δηλαδή :() θα ξαναπροσπαθήσω στα ίδια settings για ένα ~39m20sec πάντως ... Δεν έχω κάνει ούτε registry tweaks ακόμα, ούτε με καμιά super εγκατάσταση είχα παίξει τότε (~165MB Win XP + SP3), ούτε πολλά άλλα ...

Link to comment
Share on other sites

hwbot] 39669 - E8600@5934mhz on ln2 - GTX295@741/1221 on stock cooling [/hwbot]

attachment.php?attachmentid=2312&stc=1&d=1238805629

Πολλά ευχαριστώ στο crusty για τη φιλοξενία και το control του αζώτου (αν και όταν κοντρόλαρα εγώ του έδειξα πως παίζεις στα όρια!!!!!!)

capture3 [].jpg

capture3 [].jpg

capture3 [].jpg

57fd0723e02b7_capture3.jpg.d19cac3cd45ac

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

Και ο 920 εν δράσει.......πάει λίγο ακόμη, αλλά μάλλον απο δώ και πέρα τα δόντια του μπορεί να τα δείξει με άζωτο. Πάντως ένα κυπελάκι το έδωσε έτσι για να ανεβαίνει η ομάδα..:T:

611490

Link to comment
Share on other sites

ρε συ, 4260 έχω παίξε με αέρα.

Κρίμα το άζωτο :(

ανεστη μην απαντησω αφου ξερεις περι τινος cpu προκειται.

και εγω μεχρι 4100 με αυτον εχω παει με αερα ,παραπανω με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω σπίτι. Θα το δω και θα σου πω. Από ε-σοπ το πήρα πάντως. Τον Ε7200 να φανταστείς τον έχω πάει σε αέρα 4650...Οι 920 C0 πάντως δεν πηγαίνουν πολύ παραπάνω σε αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω σπίτι. Θα το δω και θα σου πω. Από ε-σοπ το πήρα πάντως. Τον Ε7200 να φανταστείς τον έχω πάει σε αέρα 4650...Οι 920 C0 πάντως δεν πηγαίνουν πολύ παραπάνω σε αέρα.

ρεσυ δεν μιλαμε για 920 co ,χαίρω πολλή μιλαμε για 950 d0!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now