hwbot

HwBox Hellas O/C Team: 3DMark 06 Scores

Recommended Posts

tsane νομιζω ειναι η δοκιμη αυτη :) που μου ειχες πει :Ρ

Ωστε, το score αυτό ήταν απλά και μόνο δοκιμαστικό ε ? Φαντάζομαι το κανονικό τότε που θα φτάσει ! :T:

Πάντως αν οι 4850 μπουν κάτω από αζωτάκι, τα 30k+ είναι εφικτά ;)

Link to comment
Share on other sites

Το καλο ειναι οτι ο 9770 επεξε 5700 με 1,93 ρευμα και εχει coldbug idle -160 + full load -175-180:gizmo: θα ανεβη και αλλο το cpu και θα δουμε και με 4870 αλλα την αλλη εβδομαδα ( ετοιμαζετε κατι πολλη καλο απο hipro5 ):dot:

Link to comment
Share on other sites

Το καλο ειναι οτι ο 9770 επεξε 5700 με 1,93 ρευμα και εχει coldbug idle -160 + full load -175-180:gizmo: θα ανεβη και αλλο το cpu και θα δουμε και με 4870 αλλα την αλλη εβδομαδα ( ετοιμαζετε κατι πολλη καλο απο hipro5 ):dot:
μην τα μαρτυρας :)

Τί ???, τί ?, πείτε και εμένα :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Χαιρομαι που επιτελους μπηκα σε αυτη την ομαδα...

Αυτο το σκορ ειναι το πρωτο μου με στοκ cooling και στην καρτα και στον επεξεργαστη και μαλιστα σε μερες καυσωνα.

Να και το printscreen του αποτελεσματος. Οταν το δειτε πειτε μου αν ετσι το δεχονται και στο www.hwbot.org.

3600 3dm 6.JPG

3600 3dm 6.JPG

3600 3dm 6.JPG

57fd070464f15_36003dm6.JPG.235b0316fe70b

Link to comment
Share on other sites

μεχρι εκει δοκιμασα...ειχε αρτιφακτς.δεν επαιξα βεβαια με μνημες και shader πολυ.αντε να πηγαινει λιιιγο ακομα παραπανω.Ισως με καλυτερα temps πιασει παραπανω.

Δε πολυ ασχοληθηκα με την καρτα.Την ειχα 756/1154 μονιμα και εψαχνα tweaks και cpu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now