Nikelu

Ποια ειναι τα καλυτερα καταστηματα για hardware, με εγγυησεις αξιοπιστια service RMA etc

Recommended Posts

Απο οσο μου εχουν πει msystems ειναι οι καλυτεροι στην Ελλαδα αυτη τη στιγμη. Εγω βρισκομαι λαρισα τωρα σπουδαζω εδω περα, εχω βασικο σπιτι Θεσσαλονικη. Εκει εχω ακουσει για τους Vision Studio πισω απο τα τρενα, και το καλο εκει νομιζω ειναι οτι μπορω να παιξω ενα παζαρεμα. Νομιζω δεν εχω θεμα να το στησω μονος μου αν παρω τα κομματια, στην τελικη εχει απειρα βιντεο ωστε να το κανεις στο ιντερνετ. Αλλα μαγαζια που ειναι αξιοπιστα κλπ; Εδω σκεφτομουν να παω και κανα πλαισιο να τα κανω ολα price check με το φτηνοτερο μαγαζι στο σκρουτζ, να ζητησω μια περαιτερω εκπτωση και να το παρω απο εκει, ωστε σε περιπτωση σερβις να μπορω να το πηγαινω καπου κοντα. 

Link to comment
Share on other sites

Τo vision το έχω για καλό. Επίσης, καλά έχω τα e-shop, cosmodata, MG Manager. Ας πούνε και άλλοι. 

 

Για παζάρια δύσκολο το βλέπω, ακόμα και να τα πάρεις όλα από έναν (συνήθως λένε θα σου το στήσουμε δωρεάν), αλλά μακάρι. Κατά το στήσιμο δεν χρειάζεσαι youtube, απλά Read The Manual.

Link to comment
Share on other sites

Άσε τα manual! Ρώτα εδώ εμάς όπου κολλάς!

 

Εγώ δεν έχω αντιμετωπήσει ποτέ πρόβλημα με RMA σε κανέναν αλλά έιμαι πάντα ευγενικός και όχι ψευτόμαγκας.

Κάποιοι είναι ταχύτεροι κάποιοι θέλουν reminder για να κάνουν τα αυτονόητα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now