junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Χρήστο δεν είναι μόνο αυτό....Να σου θυμίσω ότι το 4ο δεκάλεπτο ξεκινάει με την καθαρή απομάκρυνση της μπάλας από τον Τσιλντρες μου μετράει καλάθι και στην επόμενη φάση, αμυντικό

και 5ο φάουλ του Τεοτοσιτς που ήταν επιθετικό....Ε μετά όλα είναι με το μέρος του παο....

Επειδή δεν ξέρω καλά τις λεπτομέρειες της διαιτησίας στο μπάσκετ.

Ο Τσίλντρες δεν έδιωξε την μπάλα πάνω απ το στεφάνι?

Στο 2ο γιατί έπρεπε ο τεόντοσιτς να πάρει επιθετικό?

Ακίνητος δεν ήταν, έτρεχε πάνω στον Μπατιστ, και ο Μπατίστ ήταν ήδη στα βήματα.Αυτό δεν είναι φαουλ υπερ του μπατίστ?

Το ότι ο μπατιστ είναι 200 κιλά γομάρι και πέφτει έτσι πάνω στον τεόντοσιτς είναι λογικό να τον εκτοξεύσει, δεν σημαίνει ότι είναι και επιθετικό.

Κάνω κάποια σκέψη λάθος?

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν ξέρω καλά τις λεπτομέρειες της διαιτησίας στο μπάσκετ.

Ο Τσίλντρες δεν έδιωξε την μπάλα πάνω απ το στεφάνι?

Στο 2ο γιατί έπρεπε ο τεόντοσιτς να πάρει επιθετικό?

Ακίνητος δεν ήταν, έτρεχε πάνω στον Μπατιστ, και ο Μπατίστ ήταν ήδη στα βήματα.Αυτό δεν είναι φαουλ υπερ του μπατίστ?

Το ότι ο μπατιστ είναι 200 κιλά γομάρι και πέφτει έτσι πάνω στον τεόντοσιτς είναι λογικό να τον εκτοξεύσει, δεν σημαίνει ότι είναι και επιθετικό.

Κάνω κάποια σκέψη λάθος?

Θα ήταν καλάθι εάν την είχε διώξει αφού είχε ακουμπήσει το ταμπλό...;) Αντιθέτως την διώχνει αφού έχει ακουμπήσει ταμπλό αλλά και στεφάνι που είναι νόμιμο....

Για το άλλο που λες, εγώ πιστεύω ότι έχει προλάβει και έχει στηθεί ο Τεοντοσιτς....

Τεσπα ότι έγινε έγινε...2-2 στο Σεφ και μετά πρωτάθλημα στο οακα....:P

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλάθι εάν την είχε διώξει αφού είχε ακουμπήσει το ταμπλό...;) Αντιθέτως την διώχνει αφού έχει ακουμπήσει ταμπλό αλλά και στεφάνι που είναι νόμιμο....

Για το άλλο που λες, εγώ πιστεύω ότι έχει προλάβει και έχει στηθεί ο Τεοντοσιτς....

Τεσπα ότι έγινε έγινε...2-2 στο Σεφ και μετά πρωτάθλημα στο οακα....:P

Οκ, είδα την φάση από κοντά σε slow.

Όντως είχε αναπηδήσει στο στεφάνι για ελάχιστο.Που ήταν πραγματικά απίθανο να το δουν εκείνη την στιγμή.

να μείνει ακίνητος ο Τεόντοσιτς δεν πρόλαβε.

Δεν αντιλέγω γενικώς ότι δεν σας έδωσαν 2-3 φάσεις, αλλά δεν τις έδωσαν τις αντίστοιχες ούτε σε εμάς.

Όπως είπε ο Κίμωνας, γενικώς ήταν ένα σκληρό παιχνίδι.

Και όσο για το φτύσιμο του Διαμαντίδη, ο Τεόντοσιτς του χώνει μπουνιά πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

Αληθευει για την μπουνια...

Παιχταρας ο Τεο αλλα κwλ0παιδο...

η πλάκα είναι ότι στο βίντεο που έβγαλε κάποιο Γαύρος, το δείχνει σε slow motion για το φτύσιμο και μαζί δείχνει και την μπουνια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

E ναι ρε Ακη τι περιμενες...

Απο τον τεο το περιμενα να κανει κατι τετοιο...δεν ξερω αυτο μου βγαζει....αλλα ο Διαμαντιδης οχι...δεν το περιμενα, εδω το παιδι δεν μιλαει στις καμερες καν....:(

Link to comment
Share on other sites

Από τον Διαμαντίδη ούτε εγώ το περίμενα, αλλά μόλις άκουσα ότι το έκανε, ήμουν σίγουρος ότι κάτι του έκανε πρώτος ο άλλος γιατί δεν χωρούσε στο μυαλό μου αυτό να αντέδρασε έτσι χωρίς δράση.

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι ηλιθιοι οι γαυροι?? τι ζητανε ξενη διαιτησια στον 5ο τελικο?? με ποια λογικη?? γιατι οχι απο τον 4ο? θελουν να ρεφαρουν τις διαιτησιες και να τους παιξουν εδρα στο ΣΕΦ?? καραγκιοζιλικια..

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε η διαφορά ποιότητας του Παναθηναϊκού από τον Ολυμπιακό!!!

Οι γύφτοι οι γαύροι ανέβασαν τις φάσεις στο youtube, ενώ εμείς επειδή είμαστε και large σαν ομάδα πριν από 6 χρόνια είχαμε κυκλοφορήσει ολόκληρο DVD!!!

Είστε γύφτοι ρε... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έλεος...τόση ώρα περιμένουμε για 10 μαλάκες που βρέθηκαν ανάμεσα στους 10-12 χιλιάδες..

Παρόλο που είμαι Παναθηναϊκός ο Μπουρούσης μίλησε σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Ακούσατε τι είπε ο ref έτσι;

Ή αδειάζει τελείως το γήπεδο ή πάνε στα πέταλα όσοι είναι ακόμα μέσα και σε περίπτωση που γίνει ξανά οτιδήποτε, ακυρώνεται το ματς.

Α και μην ξεχνιόμαστε... ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ :D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έχω αηδιάσει με την κατάσταση στα γήπεδα.

Εδώ έβλεπες απ την κάμερα κανονικότατα από που έρχονταν τα lazer.

Βάλτε 15 γαμημένες κάμερες με πολύ zoom και γαμήστε τους στο ξύλο και να το ξέρουν ότι κανείς δεν θα παραπονεθεί άμα τα κάνουν μαύρα τα μαλακιστήρια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Άκη θυμάσαι καλά ότι κάτι τέτοιο είχε γίνει στο ποδοσφαίρο και σε μια βδομάδα τις είχαν σπάσει...

Σε πληροφορώ ότι στο ΣΕΦ ανά 2 θύρες υπάρχουν αλλά είναι επίσης σπασμένες....

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς κάναν και στις περισσότερες σταθερές κάμερες στην εθνική Χανιών - Ηρακλείου (άσχετα πως δεν έχουν βρει τα ζώα ακόμα ρεύμα)..αυτές οι κάμερες απλά είναι σε λάθος χώρα...

Link to comment
Share on other sites

Και να τους περάσει ρε Γιώργο τι θα γίνει? θα έρθουν στο ΟΑΚΑ να πάρουν πρωτάθλημα ? χα χα χα χα χα χα χα χα...

Αίσχος....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now