junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Γιατί δεν έχουνε σπρωχτεί ομάδες να το πάρουν?

Για θυμήσου την Ιντερ πρόπερσι....Όργια γίνανε για να περάσει την Μπαρτσελόνα.

Όταν ρίχνεις πολύ χρήμα σε κάτι και κάνεις απλές ομάδες σε ομαδάρες τότε είτε ο Θεός είτε ο άνθρωπος στο ανταποδίδει.

Link to comment
Share on other sites

Φέτος κοιμήθηκε ο Θεός.

Πέρασε την Barcelona με κωλοφαρδία απίστευτη.

Πήρανε το κύπελλο στην Αγγλία.

Έχαναν τα άχαστα οι Γερμανοί ( καλά ο Γερμανός Μάντζιος aka Gomez ασχολίαστος! ).

Παίξανε φυσικά στα περισσότερα match 11 πίσω, κατενάτσειο και πούλμαν στο τέρμα και βοήθα με Θεέ μου.

Εντάξει, ισάξιο φάρδος με το να έπαιρνε το Champions League πέρσι στον τελικό κόντρα στην Barcelona ο ΠΑΟ ή ο ΟΣΦΠ ή η ΑΕΚ μιλάμε ένα πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες ο καθένας παίζει με την στρατηγική του, και ας έβαζαν λεωφορείο από παίκτες μπροστά στο τέρμα, οι Βαυαροί πρέπει να βρουν λύση να βάλουν γκολ. Αυτό είναι το ποδόσφαιρο, ο καθένας παίζει όπως γουστάρει. Μπορεί να μην προσφέρει θέαμα, αλλά και πάλι. Όποιος κρατήσει την νίκη τέλος πάντων. Εγώ προσωπικά χαίρομαι για την Τσέλσι, μετά από τόσες πολύχρονες κατάρες πήρε την νίκη και στο Champions League και στη Premier League.

Το είδατε αυτό; :hehe:

4220945_700b.jpg

Η πιο ενδιαφέρον φάση του αγώνα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου αρέσει καθόλου ο τρόπος που έπαιξε η Τσέλσι με την Barca με την Bayern δεν το έπαιξαν τόσο πολύ το φρούριο στην περιοχή. Σε 3-4 φάσεις το έκαναν μόνο όχι σε όλον τον αγώνα όπως με την Barca.

Από κει και πέρα, η Bayern το έχασε το κύπελο, δεν το κέρδισε η Τσελσι.

Έπειτα, ο σκηνοθέτης πρέπει να ήταν βιτσιόζος. Τόσο αισχρό κοινό στις κερκίδες πρώτη φορά είδα σε ματς.

Και για το τέλος, ΣΑΚΗ, σ'αγαπώ :P

Link to comment
Share on other sites

Φέτος κοιμήθηκε ο Θεός.

Πέρασε την Barcelona με κωλοφαρδία απίστευτη.

με τη Νάπολι ήταν ακόμα πιο κ%λόφαρδη. κοιμήθηκε ο θεος και οι διαιτητές μαζί για να περάσει η Τσέλσι

Link to comment
Share on other sites

Ο βάζελος ο εκφωνητής γιατί δεν τα παράτησε αναρωτιέμαι. Είχε ξεχάσει ο ηλίθιος ότι το 2002 το είχε πάρει η ΑΕΚ... πουλημένα τομάρια όλοι τους...

Link to comment
Share on other sites

Ο βάζελος ο εκφωνητής γιατί δεν τα παράτησε αναρωτιέμαι. Είχε ξεχάσει ο ηλίθιος ότι το 2002 το είχε πάρει η ΑΕΚ... πουλημένα τομάρια όλοι τους...

Ο εκφωνητής (Ιωάννου aka Μπόμπος) είναι πιο γαύρος και από τον Pastel..

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου την δίνει η οικειότητα που υπάρχει με κάποιους παίχτες

ο Σάρας,ο Μάϊκ κτλπ

Μάλλον θα είναι γιατί δεν έχει ΤΎΧΕΙ να ακούσω ο Πέρο,ο ΑίϊΣι κτλπ :/

Link to comment
Share on other sites

Ο εκφωνητής (Ιωάννου aka Μπόμπος) είναι πιο γαύρος και από τον Pastel..

Ξέχασες να πείς ότι είναι και πολύ πιο άμπαλος :D

Τουλάχιστον δεν φωνάζει ΓΚΟΛ όταν μπαίνει καλάθι :P

Link to comment
Share on other sites

Πεππα εχεις ξυνιΛΛα?

Είδες το πρώτο σου πρωτάθλημα... επ, δεύτερο συγγνώμη, και ξέφυγες τόσο γρήγορα ρε σπίρτο ? :D

Αφού καταφέρατε φέτος να κερδίσετε τον αρκετά αποδυναμομένο πάλι καλά να 'λες.

Ευχήσου τώρα να κρατήσουνε το ίδιο ή να ρίξουνε το μπάτζετ οι Γιαννακόπουλοι για να έχετε ελπίδες και του χρόνου ( αν υπάρχει Ελλάδα, ας υποθέσουμε ότι θα υπάρχει ΕΣΑΚΕ :P ).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now