junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Ανέστη άστο δεν μας παίρνει να μιλάμε....Φέτος πάλι τίποτα δεν κάναμε....Ας ελπίσουμε του χρόνου με νέο πρόεδρο και νέα ομάδα....Από του χρόνου αρχίζει η δικέφαλη αυτοκρατορία....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ανέστη άστο δεν μας παίρνει να μιλάμε....Φέτος πάλι τίποτα δεν κάναμε....Ας ελπίσουμε του χρόνου με νέο πρόεδρο και νέα ομάδα....Από του χρόνου αρχίζει η δικέφαλη αυτοκρατορία....:hehe:

Ας βγει ενας βαζελος να πει τα ιδια

MPAOK!

Πολυ καλη παρουσια μακαρι να συνεχισει ετσι και να παραμεινει στην 2η θεση που οδηγει στα προκριματικα...μακαρι...

Link to comment
Share on other sites

Ας βγει ενας βαζελος να πει τα ιδια

O βάζελος θα σου πει ότι έχει αυτοκρατορία στο μπάσκετ (και άδικο δε θα χει).

Και μη βγεις να του πεις "χεστήκαμε για το μπάσκετ" που λένε ΠΟΛΛΟΙ, γιατί είναι η τεραστιότερη μαλακία που έχω ακούσει...

Στο σπορ που έχουμε καταξιωθεί παγκοσμίως σα χώρα, δείχνουμε μια "απάθεια" που είναι τραγική - μας νοιάζει μόνο το ποδόσφαιρο (που το στυλ του ελληνικού ποδοσφαίρου είναι το "περπατάμε" :hehe: )

Εγώ πλέον δεν παρακολουθώ Ελληνικό ποδόσφαιρο. CHL και UEFA Cup βλέπω για να δω λίγη σοβαρή μπάλα, όπως και φυσικά όποτε μπορώ, μπασκετάκι ;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου καθως το ελληνικο μπασκετ εχει πολυ μελλον μπροστα....δεν ειμαι απο τους Ολυμπιακους που λενε χεστηκαμε για το μπασκετ ισα ισα τωρα που θα παρουμε την κουπα την Κυριακη θα δεις τι εχει να γινει....πιστευς πως τα βαζελακια εχουν καταλαβει οτι φετος μας δωσανε το πρωταθλημα καθως εχουμε αυτη την στιγμη πλεονεκτημα εδρας.

Ειδατε χθες στο Mega WERDER-MILAN?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν και Αθηναίος έγινα ΜΠΑΟΚΤΖΗΣ λόγω μπάσκετ....επικές μάχες ΑΡΗ -ΠΑΟΚ με Γκάλη Γιαννάκη, Σουμποτιτς, Πριελεβιτς, Κόρφα, Σταυροπουλο (ο Φασούλας ειναι προδότης!!) κτλ....ειθιστε να ειμαστε μια ομαδα σε ολα....ετσι ΜΠΑΟΚ και τα μυαλά ...στο κεφάλι μου.

Link to comment
Share on other sites

@giorgosth....εσύ γαβγαβρος να υποθέσω!!!

Πάντως καλό θα ήταν οι αδμιν να βάλουν στο thread και ένα poll όπου να φαίνεται στην αρχή τι ομάδες υποστηρίζουν τα μέλη του hwbox....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now