junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

[MENTION=1118]venisk[/MENTION] καναπέ και κοίτα τον Θρύλο και μετά μέτρα τα παλιά σου αστέρια να έχεις κάτι να λές για την

αποτυχημένη σου ομαδούλα και τον πρέζουλα ιδιοκτήτη της!

Link to comment
Share on other sites

@venisk καναπέ και κοίτα τον Θρύλο και μετά μέτρα τα παλιά σου αστέρια να έχεις κάτι να λές για την

αποτυχημένη σου ομαδούλα και τον πρέζουλα ιδιοκτήτη της!

Δεν φτάνει που σε διέλυσα με το εφηβικό...δεν φτάνει που σε έχω πάρει από την 1 μέχρι την 69 και ανάποδα..συνεχίζεις και μιλάς για μπάσκετ..κάθε χρόνο παίρνω το πρωτάθλημα όχι με πρόσθεση βαθμών από παραρτήματα αλλά από σένα και αυτό πονάει περισσότερο απ όλα :)

:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Ρε πως την λένε την ομάδα που χάσατε στο μπάσκετ τελευταία? :hehe:

Μίλα εσύ για τα αστέρια σου που πήρες κάποτε και για εκέινο τα βράδυ με τον Βαζέχα.

Σαν τους Έλληνες ένα πράγμα που γέννησαν την δημοκρατία και ακόμα το λένε και δεν έχουν ιδέα.

ΛΑΓΕ Ε ΛΑΓΕ.

Link to comment
Share on other sites

Το παρελθόν είναι μια κατάσταση που έχει περάσει και δεν θα ξαναέρθει.

Ζούμε στο παρών.

Σκεφτόμαστε για το μέλλον.

Εσύ και άλλοι ομόσταβλοί σου ζείτε και σκέφτεστε μόνο το παρελθόν, γιατί παρών και μέλλον δεν βλέπετε.

Καλό ΣΚ αγαπημένε ρομαντικέ μου φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Αν ήμουν ρομαντικός τύπος θα είχα apu και θα μιλούσα για όνειρα ρε :hehe: Ξέρεις τύπου τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω (intel)..

Υπάρχουν ρομαντικοί με apu; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σας εχω λύση για να σηκώσετε κι εσείς μια δυο κούπες....

Πάτε σαν την ΑΕΚ Γ εθνική να πάρετε και δύο σερί πρωταθλήματα..... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δίνουν κούπες σε φιλικά? :hehe:

ειδα το πρωτο γκολ του αγωνα χτες. :hehe: μαγικος συνδιασμος των παιχτων οπως και το γκολ του χαρι. :hehe:

λεει ο αμυντικος, αφου δε μπορουν να αλλαξουν δυο πασες αυτοι ας την δωσω εγω. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου!

Από νωρίς φέτος θα ξεκινήσουμε να μιλάμε σε αυτό το thread! [MENTION=1118]venisk[/MENTION] που κρύβεσαι manmu?

Έχω μια απορία μιας και είμαστε σε τεχνολογικό forum.

Τι είναι πιο γρήγορο από το 4G της Cosmote?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now