junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

οποιος δεν ειδε το ντερμπι ρεαλ - μπαρτσα, να δει για τιμωρια το ελληνικο ντερμπι 5 φορες.:hehe::hehe:

ντερμπι αμπαλων και εφαγε το σνομπαρισμα που του αξιζει. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@venisk που είσαι ρε? Γιατι δεν μιλάς?

Να χαίρεστε τον χαζοχαρούμενο και τυχάρπαστο πρόεδρο σας που όλο λέει λέει λέει και δεν κάνει, τον πολύ μικρό προπονητή σας και δεν μπορώ να πώ και για τους παίχτες σας....με συγκίνησαν αυτά που είπαν εδώ και εδώ...γιατί θέλανε αποτέλεσμα με 0 τελικές προσπάθειες :hehe:

Έτσι πάει όμως, χαζός πρόεδρος, μικρός προπονητής, παίχτες που ρίχνουν τις ευθύνες παντού = μικρή ομάδα.

Κρίμα για την φανέλα σας όσα κάνουν και όσα λένε οι τωρινοί της ομάδας.

Αν όλο αυτό το χρόνο για να βρεις τα links, να διαβάσεις όλες αυτές τις μπούρδες τον αφιέρωνες για να δεις το ματς θα καταλάβαινες μόνος σου τι έγινε εκεί μέσα τι να σχολιάσω απο την σφαγή?

Πραγματικά το ματς το Σάββατο ήταν όνειρο..απίστευτη μπάλα! Χτες μας βγήκαν τα μάτια όπως πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Αν όλο αυτό το χρόνο για να βρεις τα links, να διαβάσεις όλες αυτές τις μπούρδες τον αφιέρωνες για να δεις το ματς θα καταλάβαινες μόνος σου τι έγινε εκεί μέσα τι να σχολιάσω απο την σφαγή?

Πραγματικά το ματς το Σάββατο ήταν όνειρο..απίστευτη μπάλα! Χτες μας βγήκαν τα μάτια όπως πάντα!

Αφιέρωσα πολύ χρόνο γιατί το όνομα venisk χρήζει ειδικής αφιέρωσης χρόνου για να τον τσιγκλήσω! :hehe:

Αλλά δεν μασάει...με έχει μάθει! Βαζελάκο :hehe:

Έτσι έτσι απέφυγε με όμορφα και μίλα για την Ισπανία :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν ασχοληθηκα, ουτε τις φασεις δε καθησα να δω.

ειδα το man. united - chelsea 1-1, που και αυτο σε σχεση με το κλασικο ηταν λεβαδειακος - προοδευτικη. απλα ειχε ταχυτητα - δυναμη αλλα τεχνικα ηταν μετριο.

Link to comment
Share on other sites

Πήγες να γίνεις πιο γραφικός και από την Σαντορίνη αλλά δεν τα κατάφερες! :hehe:

Το σκεφτόμουν να το δω ρε [MENTION=5413]conroe[/MENTION] αλλά δεν άντεχα να μην δω το τηγάνι..δεν μπορώ!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πήγες να γίνεις πιο γραφικός και από την Σαντορίνη αλλά δεν τα κατάφερες! :hehe:

Το σκεφτόμουν να το δω ρε @conroe αλλά δεν άντεχα να μην δω το τηγάνι..δεν μπορώ!! :hehe:

εδω και χρονια τα σνομπαρω. εξαλου τι να δω, μετα το σαββατιατικο... δε βλεπεις τετοιο ματς.

το λειωμενο θες να πεις.:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

To γραφικός πήγαινε στον αγαπημένο μου [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]!!

Μετά το σαββατιάτικο αδερφέ δεν βλέπετε ΤΙΠΟΤΑ....να μαστε καλά να βλέπουμε τέτοια μπάλα πολλά χρόνια!!!

Link to comment
Share on other sites

Συχαίνομαι τους μετριοπαθείς ανθρώπους πραγματικά τους απεχθάνομαι είναι τόσο happy medium!! Οπότε εσένα φίλε μου τι σε κάνω?

Δεν ξέρω...αλλά λάτρεψε με για να είναι δίκαιο! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1118]venisk[/MENTION] που είσαι ρε? Γιατι δεν μιλάς?

Να χαίρεστε τον χαζοχαρούμενο και τυχάρπαστο πρόεδρο σας που όλο λέει λέει λέει και δεν κάνει, τον πολύ μικρό προπονητή σας και δεν μπορώ να πώ και για τους παίχτες σας....με συγκίνησαν αυτά που είπαν εδώ και εδώ...γιατί θέλανε αποτέλεσμα με 0 τελικές προσπάθειες :hehe:

Έτσι πάει όμως, χαζός πρόεδρος, μικρός προπονητής, παίχτες που ρίχνουν τις ευθύνες παντού = μικρή ομάδα.

Κρίμα για την φανέλα σας όσα κάνουν και όσα λένε οι τωρινοί της ομάδας.

ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ:hehe:

Ρε σοβαρά κάθεσαι και σχολιάζεις το Ελληνικό "ΕΛ ΚΛΑΣΙΚΟ" απλά και μόνο για να πειράξεις τον Νίκο; :hehe: Χάνεις το χρόνο σου, το match ήταν απαράδεκτο, κι εγώ Βάζελος είμαι, αλλά και Ολυμπιακό να υποστήριζα δεν θα χαιρόμουν ιδιαίτερα. Διάβαζα πρωτοσέλιδα την επόμενη μέρα. ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ, έπαιξε μπαλάρα που τι να σου πω, παίζει να βάζει γυαλιά και στην Κωλοπετινίτσα Αρκαδίας :hehe:

Κατεβάστε ρε κάνα match of the day να δείτε premiership και αφήστε το Ελληνικό ποδόσφαιρο. Έχει πεθάνει εδώ και πολλά χρόνια απλά πολύς κόσμος δεν θέλει να το καταλάβει. Α.

Έλα ντάξει πολύ ασχοληθήκαμε με Α' Εθνική.

Αποτελέσματα και βαθμολογία στον όμιλο της ΑΕΚ - 26/10/2014

Δείτε και λίγο Β' :hehe:

Καημένε Σόφο φίλε μου αεκτζή σου έκανε like και ο Ανέστης, σου 'κανα κι εγώ μην παραπονιέσαι :hehe:

εδω και χρονια τα σνομπαρω. εξαλου τι να δω, μετα το σαββατιατικο... δε βλεπεις τετοιο ματς.

το λειωμενο θες να πεις.:hehe::hehe:

Μα έτσι πρέπει, να το σνομπάρουμε και να μην τους δίνουμε τροφή. Αλλά τι λέω, εδώ υπάρχουν ακόμα άτομα που πάνε στο περίπτερο και αγοράζουν την Πράσινη, το ΦΩΣ και το Γαύρο :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ρε σοβαρά κάθεσαι και σχολιάζεις το Ελληνικό "ΕΛ ΚΛΑΣΙΚΟ" απλά και μόνο για να πειράξεις τον Νίκο;

Ψαράκια στη θάλασσα πες του την άλλη φορά! Πρέπει να είσαι γαύρος για να με πειράξεις ..βάζελος βάζελο δεν γίνεται ρε...:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε σοβαρά κάθεσαι και σχολιάζεις το Ελληνικό "ΕΛ ΚΛΑΣΙΚΟ" απλά και μόνο για να πειράξεις τον Νίκο; :hehe: Χάνεις το χρόνο σου, το match ήταν απαράδεκτο, κι εγώ Βάζελος είμαι, αλλά και Ολυμπιακό να υποστήριζα δεν θα χαιρόμουν ιδιαίτερα. Διάβαζα πρωτοσέλιδα την επόμενη μέρα. ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ, έπαιξε μπαλάρα που τι να σου πω, παίζει να βάζει γυαλιά και στην Κωλοπετινίτσα Αρκαδίας :hehe:

1. Το λές απαράδεκτο επειδή έχασε ο Βάζελος.

2. Διάβαζες πράσινα πρωτοσέλιδα (ξέχασες το πράσινα).

Όσο και να προσπαθείς να μειώσεις την ΘΡΥΛΑΡΑ χοντρούλη μου δεν μπορείς!

Τράβα πάιξε heartstone καλύτερα γιατι ο ΠΑΟ δεν θα σου προσφέρει καμία χαρά φέτος..πουθενά!

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now