junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Και ένα διαρκείας παρακαλώ στην Aegean να με πηγαινοφέρνει Βαρσοβία :hehe:

Δεν είμαι αντι-Ολυμπιακός, αλλά Γιουβεντίνος, τι να κάνω! ΕρχόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεε... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και ένα διαρκείας παρακαλώ στην Aegean να με πηγαινοφέρνει Βαρσοβία :hehe:

Δεν είμαι αντι-Ολυμπιακός, αλλά Γιουβεντίνος, τι να κάνω! ΕρχόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεε... :hehe:

loooool εσύ κοστίζεις... Οπότε διαρκείας έχει μόνο για τον venisk + μπλούζα του Μήτρογλα :D

Link to comment
Share on other sites

πιο γραφικός δεν γίνεται να είσαι όπως κι να χει, βλέπεις που βλέπεις Ολυμπιακό περισσότερο από την """"""ομάδα""""" σου (χρειάστηκαν πολλά "" για να γράψω την λέξη ομάδα για τον ΠΟΑ κι να μην γελάσω) πάρε κι ένα διαρκείας να ζήσεις εμπειρία.

Κι γιατί να είναι το σκορ 5-2? Δεν είχαμε αρκετή δόση ατυχίας στο 2ο κι στο 3ο γκολ?

Νot that bad:

Screenshot by Lightshot

Link to comment
Share on other sites

γιατί με το τακουνάκι ανοίγει όλη η άμυνα (κυρίως προς την δεξιά πλευρά) κι όταν του στρώνεται (από κόντρα) πάλι πίσω βλέπει όλο το τέρμα χωρίς αμυντικούς μπροστά να το καλύπτουν.

Link to comment
Share on other sites

τετοιες φασεις γινονται καμια 100η σε αγωνες. το θεμα ειναι η εκτελεση. εσυ εχεις παιχτες να εκτελεσουν σε αντιστοιχη περιπτωση απευθειας και ευστοχα ή θα στειλουν τη μπαλα στα πουλια. ολο το τερμα ειχε ο μανιαταρος στο μολντε και σουταρε πανω στον τερματοφυλακα. το ιδιο και ο μορατα στο πρωτο ματς, γι' αυτο δε παιζει και στη ρεαλ μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

Του σπάθα θέλω εγώ firekiller!! Κρίμα που δεν φάγατε 5 χτες τα αξίζατε..κολόφαρδοι!! :hehe:

Αγάπη μου Νικόλα...είμαστε σε περίοδο εκπτώσεων!

Ο κόσμος έχει γεμίσει με προσφορές σε TVs, πάρε μια 65άρα!

Λογικά στο ΙΚΕΑ θα έχει προσφορά και καναπέδες!

Μααααα τι λέω? Τι καναπέ? Τι TV? Για το ελληνικό πρωτάθλημα?

Θα σου στείλω και αεροπορικά να πάς στην Πορτογαλία εδώ απευθείας

να πανηγυρίσεις το 2-0 σας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πιο γραφικός δεν γίνεται να είσαι όπως κι να χει, βλέπεις που βλέπεις Ολυμπιακό περισσότερο από την """"""ομάδα""""" σου (χρειάστηκαν πολλά "" για να γράψω την λέξη ομάδα για τον ΠΟΑ κι να μην γελάσω) πάρε κι ένα διαρκείας να ζήσεις εμπειρία.

Έχεις πολύ φαντασία....θυμάσαι μαζί με τον ΠΟΑ και το 8-2?

Κι γιατί να είναι το σκορ 5-2? Δεν είχαμε αρκετή δόση ατυχίας στο 2ο κι στο 3ο γκολ?

Βγάλε τα κόκκινα γυαλιά σου και δες καθαρά την μπάλα..4 θα φάτε στη Μαδρίτη!

το είχε κανονίσει η κυβέρνηση να μην φάει 5 ο ολυμπιακός

Στην 7άρα δλδ δεν τα χε καταφέρει, μάλιστα!..πες τε μας και με το Σπάθα ήταν όλα δίκαια μπορείτε!

Αγάπη μου Νικόλα...είμαστε σε περίοδο εκπτώσεων!

Ο κόσμος έχει γεμίσει με προσφορές σε TVs, πάρε μια 65άρα!

Λογικά στο ΙΚΕΑ θα έχει προσφορά και καναπέδες!

Έχω καλύτερη εικόνα και απο το 2.5κ οθονούλα που πήρες ρε!

Στείλε μου καλύτερα για Μαδρίτη να πάω στην κωμωδία!!

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

δε πα να δεις το παιχνιδι που χασατε μεσα στο ιστορικοτατο εστοριλ και να αφησεις τι κανουν οι αλλοι? (σπαθες, ολυμπιακος, juve κλπ?)

στο παιχνιδι υπαρχουν και οι τερματοφυλακες και τα δοκαρια. Καλως ή κακως απο κακη τυχη και αμυνα φαγαμε 2 γκολ σε 2-3 λεπτα.

Το θεμα ειναι οτι δεν πηγαμε εκει να παιξουμε με 10 ατομα πισω απτο κεντρο + οτι ο μητρογλου γενικοτερα δε μπορει (δεν πηρε και μπαλιες σημερα αλλα δεν... σα να παιζουμε με 10 ειναι) και οτι κανουμε.

Οπως και μετα το 1-1 δεν κλειστηκαν για να κρατησουν το αποτελεσμα. Παιξανε για να κερδισουν ιμο (ετσι εγινε και στην ρεαλ στο 4-2, μπορει να χασανε τρωγοντας 4 αλλα επαιξαν μπαλα εκεινη τη μερα κοντρα στην τοτε ρεαλ)

Μαρεσει παντως που το πατε απο παιχνιδι σε παιχνιδι για το ποτε θα χασει ο γαυρος για να βγειτε να κραξετε, λολ. Απο ατλετικο σε Γιουβε και παλι πισω.

Link to comment
Share on other sites

πες τε μας και με το Σπάθα ήταν όλα δίκαια μπορείτε!

δεν είπα κάτι τέτοιο.

αλλά φαντάζομαι πως και στην περίπτωση του Σπάθα, ήταν κανονισμένο από την κυβέρνηση.

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει παντως που το πατε απο παιχνιδι σε παιχνιδι για το ποτε θα χασει ο γαυρος για να βγειτε να κραξετε, λολ. Απο ατλετικο σε Γιουβε και παλι πισω.

true, όταν νίκησε την Juve ο ολυμπιακός δεν είδα κάποιον από εδώ να πει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

δε πα να δεις το παιχνιδι που χασατε μεσα στο ιστορικοτατο εστοριλ και να αφησεις τι κανουν οι αλλοι? (σπαθες, ολυμπιακος, juve κλπ?)

Στο κλπ είναι και η amd? :hehe: Μα ότι κάνει ο Σπάθας επηρεάζει κ μένα αλλά που να το καταλάβεις τόσα χρόνια μέσα στη βρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Στο κλπ είναι και η amd? :hehe: Μα ότι κάνει ο Σπάθας επηρεάζει κ μένα αλλά που να το καταλάβεις τόσα χρόνια μέσα στη βρώμα!

έχεις σχέση και εσύ με την κυβέρνηση?

Link to comment
Share on other sites

ναι ξεχασα. το 2010 σου εδωσε πρωταθλημα ο σπαθας. αλλα που αν το καταλαβω τοσα χρονια μεσα στη βρωμα.

η έχεις ξεχασει οτι τον φωναζανε Σπα(νά)θα τοτε?

Αν θες να κανουμε κουβεντα, μιλα σοβαρα και με facts, αλλιως πηγαινε σε κανα Thread με gpus και cpus να κραξεις την amd.

Link to comment
Share on other sites

Ησουν κ εσύ offside με τον Κατσουράνη το 11? Έλα πες μας κ αλλά αστεία πες μας κ αλλά ψαγμένα facts για την Ριζούπολη...Πώς να μιλήσω σοβαρά με κάποιον που θυματε μια χρονιά στα 20 χρόνια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ησουν κ εσύ offside με τον Κατσουράνη το 11? Έλα πες μας κ αλλά αστεία πες μας κ αλλά ψαγμένα facts για την Ριζούπολη...Πώς να μιλήσω σοβαρά με κάποιον που θυματε μια χρονιά στα 20 χρόνια!!!

:hehe: Είπε ένας βάζελος που ακόμα θυμάται τον Ajax :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now