junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Eλα ρε τωρα γυρισα....Παιδια το παιχνιδι δεν το ειδα ειχα αγωνα και σχολη....ηταν δεδομενο το αποτελεσμα....παμε μπροστα για την κυριακη...!!!!!

Μακαρι να κανει καλες εμφανισεις η Σεντ Ετιεν αν και την βλεπω ψηλα...ετσι και αλλιως

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να κανει καλες εμφανισεις η Σεντ Ετιεν αν και την βλεπω ψηλα...ετσι και αλλιως

E ναι,για να καταφέρει να σας παρει 1-3 στο καραϊσκάκι και 2-1 έξω.....φυσικά και θα πάει καλά....

Link to comment
Share on other sites

ε βέβαια,ξέρετε να λέτε και τίποτα άλλο?

Την προηγούμενη βδομάδα ήταν μια μικρή ομαδούλα που θα υποκλινόταν στην δύναμη του οσφπ και τώρα έγινε μεγάλη και θα πάει μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ συγγνώμη αν μείνουμε στις 16 καλύτερες τις Ευρώπης εξαιτίας της Villareal ,που εσείς είσαστε υπεράνω και τις σνομπάρετε to CL.

Σορρυ.

Μην πώ για το μπάσκετ. :)...:)...:)... :loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ συγγνώμη αν μείνουμε στις 16 καλύτερες τις Ευρώπης εξαιτίας της Villareal ,που εσείς είσαστε υπεράνω και τις σνομπάρετε to CL.

Σορρυ.

Μην πώ για το μπάσκετ. :)...:)...:)... :loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:..

+1000

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα είμαι στο καρναβάλι του Ρεθύμνου, μέχρι τις 7 το πολύ ... Μετά πάω να δω ματσάρες, πρώτα ποδόσφαιρο και μετά μπάσκετ ... :D Κάψιμοοοο :P

Σας αφήνω γιατί πρέπει να κάνω ένα πρόχειρο test-άκι στην μπαταρία του Vaio, το mobilemark δεν ήρθε και πρέπει να το δώσω πίσω σήμερα το laptop ...

BTW, σήμερα πήγα στην στρατολογία - γύρισα εδώ Χανιά ... Με πέρνανε τηλέφωνο λέει τα πρωινά και δεν το σήκωνα (αφού μπέντσαρα μέχρι το πρωί :hehe:), μόνο λιποτάκτη δεν με έβγαλαν ... Πως το γλίτωσα το πρόστιμο ούτε εγώ δεν κατάλαβα :hehe:

Του χρόνου θα μου έθρει χαρτάκι να πάω Στρατό Ξηράς, είμαι μικρός ακόμα :P

Link to comment
Share on other sites

BTW, σήμερα πήγα στην στρατολογία - γύρισα εδώ Χανιά ... Με πέρνανε τηλέφωνο λέει τα πρωινά και δεν το σήκωνα (αφού μπέντσαρα μέχρι το πρωί :hehe:), μόνο λιποτάκτη δεν με έβγαλαν ... Πως το γλίτωσα το πρόστιμο ούτε εγώ δεν κατάλαβα :hehe:

Του χρόνου θα μου έθρει χαρτάκι να πάω Στρατό Ξηράς, είμαι μικρός ακόμα :P

Έχεις περάσει αυτό που λέμε από επιλογή/περιοδεύων? Αν όχ, το πρόστιμο είναι ένας μήνας επιπλέον εξαγωράσιμος για 90 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο σήμερα πήγα να περάσω περιοδεύων, χθες ήταν η τελευταία μέρα που δικαιούμουν να περάσω για αυτό είπα για το πρόστιμο.

Είπαν ότι με πήραν τηλέφωνο 2 φορές, εγώ δεν κατάλαβα τίποτα, και επειδή όποτε ξυπνούσα τα μεσημέρια/απογεύματα (αφού κοιμόμουν στις 9 το πρωί :D) είχε 6-7 κλήσεις, μπορεί και να μην το έπαιρνα χαμπάρι το νούμερό τους ... Τέσπα μου είπε η "kinky" Αντισυνταγματάρχισα ότι κανονικά έπρεπε να φάω πρόστιμο, ε εντάξει ξεκίνησα τα σας παρακαλώ κ.τ.λ τελικά μια χαρά :)

Να ρωτήσω κάτι ? Το ότι ο αριθμός ΑΣΜ μου τελειώνει σε 2012 σημαίνει ότι και κανονικά τότε θα έπρεπε να είχα κανονικά τελειώσει το στρατό σίγουρα αν καταταγόμουν στα 18 μου ? (επειδή και καλά θεωρείται ότι η ηλικία που όλοι μπορούν να έχουν τελειώσει, είναι στα 21 τους χρόνια - αν δεν κάνω λάθος) :)

Και κάτι άλλο ... Γιατί στις ειδικές γνώσεις μου δεν είχε τίποτα για Υπολογιστες, Overclocking, Benchmarking Tweaking ή ακόμα και κάτι για δίπλωμα ... ? Μου είπε να βάλουμε κάτι, της λέω κολύμβηση, με κοιτάει και μου λέει, μπα άστο θα το αφήσουμε κενό ... Tο χάσαμε το κορμί πατριώτη ... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο σήμερα πήγα να περάσω περιοδεύων, χθες ήταν η τελευταία μέρα που δικαιούμουν να περάσω για αυτό είπα για το πρόστιμο.

Είπαν ότι με πήραν τηλέφωνο 2 φορές, εγώ δεν κατάλαβα τίποτα, και επειδή όποτε ξυπνούσα τα μεσημέρια/απογεύματα (αφού κοιμόμουν στις 9 το πρωί :D) είχε 6-7 κλήσεις, μπορεί και να μην το έπαιρνα χαμπάρι το νούμερό τους ... Τέσπα μου είπε η "kinky" Αντισυνταγματάρχισα ότι κανονικά έπρεπε να φάω πρόστιμο, ε εντάξει ξεκίνησα τα σας παρακαλώ κ.τ.λ τελικά μια χαρά :)

Να ρωτήσω κάτι ? Το ότι ο αριθμός ΑΣΜ μου τελειώνει σε 2012 σημαίνει ότι και κανονικά τότε θα έπρεπε να είχα κανονικά τελειώσει το στρατό σίγουρα αν καταταγόμουν στα 18 μου ? (επειδή και καλά θεωρείται ότι η ηλικία που όλοι μπορούν να έχουν τελειώσει, είναι στα 21 τους χρόνια - αν δεν κάνω λάθος) :)

Και κάτι άλλο ... Γιατί στις ειδικές γνώσεις μου δεν είχε τίποτα για Υπολογιστες, Overclocking, Benchmarking Tweaking ή ακόμα και κάτι για δίπλωμα ... ? Μου είπε να βάλουμε κάτι, της λέω κολύμβηση, με κοιτάει και μου λέει, μπα άστο θα το αφήσουμε κενό ... Tο χάσαμε το κορμί πατριώτη ... :hysterical:

Αντισυνταγματάρχισα?Μάλλον καμιά εποπιπινα θα ήτανε....Το πρόστιμο που θα έτρωγες ήτανε όπως σου είπα είτε 90 ευρώ είτε ένας μήνας επιπλέον...Το ότι το ΑΣΜ τελείωνει σε 2012 είναι 21 χρόνια μέτα από τότε που γεννήθηκες και τπτ άλλο.Έτσι ξεκίνησε από παλιά και έτσι συνεχίζουν την καταγραφή τους. εγώ είμαι 2005 για παράδειγμα. Αυτό λέγεται κλάση και όσα φιλαράκια σου έχετε γεννηθεί την ίδια χρονιά είστε στα βιβλία της ίδιας κλάσης. Αυτό το ΑΣΜ καλό είναι να το θυμάσαι.

Τώρα απλά καταγράφηκε το ότι υπάρχεις για το στρατό, εκχωρήθηκες στα βιβλία του. Όταν με το καλό είναι να παρουσιαστείς τότε θα σε ρωτήσουν για τα λοιπά...Αν δε κάνεις οποιαδήποτε ενέργεια θα σε καλέσουν του χρόνου το Μαϊο, πάρε μια βεβαίωση σπουδών από τη σχολή σου και πήγαινε να πάρεις επιπλέον αναβολή να ξεμπερδεύεις από τώρα αφού πήρες το λούκι...

Δε φαίνεται καθόλου ότι υπηρέτησα στρατολόγος ε? :(....

Link to comment
Share on other sites

Εγω στο τσακ πηρα αναβολη ευτυχως.....να προσεχεις και να ενημερωνεσαι τακτικα για το ποτε πρεπει να δωσεις αυτη την βεβαιωση σπουδων που λεει ο εργκο και να κανεις την αιτηση

Link to comment
Share on other sites

3 φάσεις κανονικές κόψιμο ως off-side.

Μούφα 2η κίτρινη.

Και δεύτερη κίτρινη που δεν καταλογίστηκε στους δύο ( δεν θυμάμαι ποιοί ήτανε ) που αλληλοσπωχτήκανε κατά τα τελευταία 10 λεπτά του αγώνα σε μια φάση στην περιοχή του ΟΣΦΠ ( δεύτερη κίτρινη στον παίχτη του Ολυμπιακού, και 1η κίτρινη σε έναν του ΠΑΟ ).

Κατά τα άλλα ένα μηδέν.

Ψευτοποδόσφαιρο, και εν τέλει η ομάδα με τον λιγότερο παίχτη έκανε πιο πολλές ευκαιρίες και πλησίασε και περισσότερο στο goal.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Σπάθας... Αλλά όπως λέει ο σοφός λαός "το μήλο κάτω απ' την μηλιά θα πέσει...".

Το παιχνίδι ήταν ένα μαύρο χάλι, τσάμπα τα πρωτοσέλιδα, τσάμπα οι δηλώσεις. Σε κάθε σεζόν περιμένουμε δυο παιχνίδια όλα κι όλα και αυτά τα δυο έχουν καταντήσει εντελώς βαρετά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now