junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Και κάτι ακόμα. Πως είναι δυνατόν και τι βύσμα έχει πια αυτός ο Βερνικός;;; Πως επιτρέπουν σε αυτό τον άνθρωπο να μεταδίδει αγώνες;;;

Χρήστο, στο μπάσκετ θα κερδίσετε για να έχει πλάκα... στα play offs ;P..

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα. Πως είναι δυνατόν και τι βύσμα έχει πια αυτός ο Βερνικός;;; Πως επιτρέπουν σε αυτό τον άνθρωπο να μεταδίδει αγώνες;;;

Χρήστο, στο μπάσκετ θα κερδίσετε για να έχει πλάκα... στα play offs ;P..

Moνο με την Εθνικη αξιζει ο Βερ επειδη φωναζει χιλιες φορες αυτος που ειναι στην ΝΕΤ που τα ματια του θα πεταχτουν εξω.....

Θα δουμε μπασκετ και απο τις δυο πλευρες σημερα...

Δηλαδη πιστευει οτι θα σηκωσετε πρωταθλημα μεσα στο ΣΕΦ?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Ε οχι ρε πασταπλάκα.

Μην με τρελαίνεις τώρα.Θα μας πείς και για το μπάσκετ.

ΕΛΕΟΡ

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο μπάσκετ είδα μόνο εγώ.Μπράβο και στις δύο ομάδες γιατί απλά έιναι οι καλύτερες στην Ευρώπη και τέλος το μόνο που με χάλασε είναι ένα λαμακιστήρι με λεϊζερ.Δεν βρέθηκε ένας να του σπάσει το κεφάλι??

Link to comment
Share on other sites

Αχ αχ αχ,ένα λάθος στο τέλος ήταν μοιραίο.

Κρίμα.

Δεν πειράζει.

Πολύ τον πάω αυτόν τον Μπατίστ ρε γμτ,πολύ θέαμα ο άνθρωπος

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο παιχνίδι και ήταν από τα λίγα παιχνίδια που ο Ολυμπιακός άξιζε να κερδίσει. Για ακόμα μια φορά αποδείχθηκε ότι δεν έχει προπονητή, κέρδιζε με 10 και στο τέλος το παιχνίδι κρίθηκε από επίθεση του Παναθηναϊκού.

Έτσι όμως η υπόθεση triple crown θα έχει μεγαλύτερο σασπένς.

Χρήστο, μέχρι στιγμής το ταμπλό του 2008-2009 γράφει ΠΑΟ 1 - ΟΣΦΠ 0 .... κούπες.

Link to comment
Share on other sites

τον λόγο που ο Σπανούλης με τον Μπατιστ ήταν σε όλο το 4 10λεπτο κώλος και βρακί τον ξέρετε; είδατε...απόλυτη ξεφτίλα το χαζοσύστημα του ΠΑΟ.

Link to comment
Share on other sites

Aπευθυνομαι σε ολους τους Παναθηναικους-Βαζελους.....Ο Βαζελος χθες ηταν απελπιστικος στις πρωτες τρεις περιοδους με εξαιρεση τον Μπατιστ.

Τελεια η επιλογη του Γιαννακη να ριξει τον Βασιλοπουλο στον Διαμαντιδη, μια επιλογη που πηρε την ψυχολογια τους.

Για ακομα μια φορα δεν εδειξε εμπιστοσυνη στον Παργκο που θα επρεπενα να ηταν στην 4η περιοδο μεσα...

Κιμωνα μου ελεγες για τον Βουισιτς και τον Μπουρουση.....μη μου πεις οτι δεν σου αρεσαν.....Τελειο μπσκετ και απο τους δυο με πρωταγωνιστη τον Βουισιτς που ειχε 4-5 ασιστ.

Δεν εδειξε χθες τον καλο του εαυτο ο Ομπραντοβιτς....

Συχαρητηρια στην ομαδα που υποστηριζω το χαρηκα γιατι ειδα να βγαινουν οι αμυνες σε ολο το ματς και συγκεκριμενα στα συστηματα του Ομπραντοβιτς με τα τριποντα...

Link to comment
Share on other sites

.Ο Βαζελος χθες ηταν απελπιστικος στις πρωτες τρεις περιοδους με εξαιρεση τον Μπατιστ..

agreed

συγκεκριμένα ο πανακριβούλης ( Γιασικεβίτσιους ) ήταν σκέτο κρέας

δίκαιη νίκη με διαφορά που δεν αντικατοπρίζει τον αγώνα

Link to comment
Share on other sites

ο Ολυμπιακός όντως άξιζε την νίκη...αν και δεν με έπεισε ότι πήρε τον αέρα του Παναθηναικού. Ποιός δλδ δεν πιστεύει ότι ο ΠΑΟ θα σπάσει την έδρα του γαύρου? Καλό μπασκετ γενικά, οι διαιτητές σφύριζαν με το παραμικρό συστυχώς. Άντε και στους τελικούς πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Καλό ήταν το μπάσκετ, αρκετά ενδιαφέρον match, ειδικά στην 4η περίοδο ήμουν καθηλωμένος στην τηλεόραση ... Τα δε 3-4 τελευταία λεπτά χτυπούσε δυνατά η καρδιά μου, βλέποντας την Πανάθα να μειώνει ... Και τελικά είδατε, μες στην έδρα σας, αλλά ο αγώνας κρίθηκε από μια λάθος επίθεση του Παναθηναϊκού :T:

Για το ποδόσφαιρο δεν μιλάω ... Γεμάτος χαρά έκατσα στο La Bamba μετά το καρναβάλι με όλη την παρέα να δούμε το "ντέρμπυ" ... Φώναζα και έβριζα τόσο πολύ (όχι μόνο εγώ, σχεδόν όλοι οι Βάζελοι στην καφετέρια) που έκλεισε η φωνή μου ... Δεν γίνονται τέτοια πράγματα ρε παιδιά ... Τέτοια διαιτησία δεν θέλω να πιστεύω ότι υφίσταται ... :( Καταστάσεις σαν και αυτή είναι που με κάνουν να σιχαίνομαι το ελληνικό ποδόσφαιρο :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε MOS όλο παράπονα είστε ρε συ.Δηλαδή επείδή έκοψε ένα οριακότατο οφσαϊντ λες ότι αδικηθήκατε.Στην προηγούμενη αγωνιστική που έκοψε καθαρό γκολ του Estoyanoff δεν σε είδα να λες τπτ.Το θέμα είναι ότι όταν είσαι ένα κάρο πόντους πίσω και έχεις χάσει δύο φορές π.χ. απο τον εργοτέλη δεν μπορείς να λες ότι η διαιτησία σου στερεί το πρωτάθλημα.Ας είχες ομάδα να το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε MOS όλο παράπονα είστε ρε συ.Δηλαδή επείδή έκοψε ένα οριακότατο οφσαϊντ λες ότι αδικηθήκατε.Στην προηγούμενη αγωνιστική που έκοψε καθαρό γκολ του Estoyanoff δεν σε είδα να λες τπτ.Το θέμα είναι ότι όταν είσαι ένα κάρο πόντους πίσω και έχεις χάσει δύο φορές π.χ. απο τον εργοτέλη δεν μπορείς να λες ότι η διαιτησία σου στερεί το πρωτάθλημα.Ας είχες ομάδα να το πάρεις.

Δεν είπε κανείς ότι μας φταίει η διαιτησία ή μόνο αυτή.

Αλλά και πάλι προχθές μέσα στο απώρθητο... Καραϊσκάκη η διαιτησία μόλις είδε ότι κινδυνεύατε άρχισε τις μαλακίες.

3 κομμένες καλές επιθέσεις ( στίς 2 από αυτές ήταν σχεδόν σιγουρότατο goal ) κόπηκαν ως off-side ( που δεν ήτανε ), 2η κίτρινη στο Σαριέγκι που δεν ακούμπησε καν τον mr Βουτιά, και μια κόκκινη που χαρίστηκε στον κύριο Πάντο (?) αν θυμάμαι καλά.

Κάτι γελοία foul που σφύριζε υπέρ σας στο πρώτο δε ημίωρο δεν θα τα αναφέρω καν, γιατί πολύ απλά ήταν γελοία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now