POWER1FM

Huawei mate 10 pro

Recommended Posts

Μεγιά ! Άσε μας ένα review να ξέρουμε τι παίζει. Τώρα που πήγα βέβαια σε στοκ android δεν ξέρω εαν θα γύριζα ποτέ σε χαζό σκιν από οποιαδήποτε εταιρία(εκτός του Oxygen Os που είναι υπερβολικά ελαφρύ και κοντά στο stock android)!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία λοιπών αρνείται πεισματικά να πέσει με την οθόνη ανοιχτή και σε αναμονή όλη νύχτα δεν πέφτει ούτε 1 τις εκατό και είμαι ακόμα στη δεύτερη φόρτιση!!!

 

Απο ταχύτητα δεν τίθεται θέμα τα πάντα γίνονται αστραπιαία.....

 

Το μόνο πρόβλημα είναι πως έχει αρχίσει το ΑΙ chip τα προβλήματα με τις προτροπές και τις ενημερώσεις.

(ποια είναι αυτή που σε πήρε τηλέφωνο????Πάλι θα στείλεις στο viber και κάτι τέτοια γενικά που πιστεύω θα ξεπεραστούν με μελλοντική αναβάθμιση).

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα πάει η συμβίωση; Το γλυκοκοιτάζω για αγορά σε κάνα δίμηνο αλλά οι myphonάκιδες παραπονιούνται για κάτι θεματάκια που δεν λύθηκαν με το τελευταίο update + το ΑΙ του επεξεργαστή είναι λίγο εκνευριστικό. Τι λες; (χωρίς ωραιοποιήσεις)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2017 at 9:50 PM, POWER1FM said:

ACE94BDF-9E53-4F5B-BEE7-A8904D5B5D0A.thumb.png.85585714cbea4f9411013ad6071ca4ee.png

 

Στο τέλος της δεύτερης μέρας!!!!!

Ναι ξέρω είναι προσωπική προτίμηση το πως θες να φαίνονται τα εικονίδια, αλλά όταν βλέπω εικονίδια τα οποία να μην έχουν το σωστό material design, ε κάτι μου κάθετε περίεργα!(χωρίς παρεξήγηση)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now