ChrisGr

Βοήθεια με σέρβερ ; Η κάτι άλλο ;

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά από αύριο περιμένω τον καινούργιο μου MacBook Pro ήθελα να αλλάξω λίγο από τα windows μια και δοκίμασα Mac OS και μου άρεσε δεν θα παρατήσω εννοείται των κόσμο του hw απλά θα ήθελα κάποιο γατονι να με βοηθήσει επειδή δεν γνωρίζω το παλιό πισι πως να το κάνω σαν σέρβερ ; Δλδ να τραβάω αρχεία ταινίες φωτογραφίες και να μοιράζομαι με τον desktop .. είναι καλύτερα αυτό η να βγάλω τον σκληρό να τον κάνω εξωτερικό να το λειτουργώ ετςι ;; ευχαριστώ για τον χρόνο σας ελπίζω να έγινα κατανοητός και να μην σας κούρασα
 
 
Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι γατόνι, αλλά (αν κατάλαβα καλά) αν απλά θέλεις να τραβάς αρχεία από το παλιό PC στο Mac και τούμπαλιν (μόνο 2 συσκευές), τότε ίσως σε συμφέρει καλύτερα η λύση "εξωτερικός σκληρός", λόγω κατανάλωσης ρεύματος. Άσε που τον σκληρό μπορείς να τον πας βόλτα και στο εξοχικό, να το δει λίγο ο ήλιος ρε αδερφέ :D.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλά η χαζόμαρα μου ξέχασα να το αναφέρω είναι ότι στον σκληρό έχω και παιχνίδια το πισι έχει έναν ssd και έναν σκληρό στο πρώτο έχω το λειτουργικό και στο δεύτερο προγράμματα και παιχνίδια


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now