MetallicGR

BeQuiet Pure Base 500DX Case Review & Build

Recommended Posts

Πολύ ήσυχα τα fans γιατί είναι χαμηλόστροφα. Στο τέρμα τους νιώθεις περισσότερο τον αέρα που μεταφέρουν παρά το θόρυβο που κάνουν. Τη θέση μόνο άλλαξα στον επάνω ανεμιστήρα γιατί ήταν τελείως λάθος σε σχέση με το φίλτρο σκόνης στην οροφή.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυθεντικός να είναι ήσυχος! Το Pure Base 500 απέτυχε εντελώς να προκαλέσει τα ενδιαφέροντά μας Ήταν ένας άλλος μεσαίος πύργος που γνωρίζαμε ότι θα είχε χαμηλή ροή αέρα στην περιοχή $ 80- $ 90 (ανάλογα με τη διαμόρφωση), όχι αρκετά φθηνή για να δικαιολογήσει σφάλματα ή αρκετά ακριβά για να το κάνει επιθετικά κακό. Ενδιαφερόμαστε πολύ περισσότερο για τη νέα παραλλαγή, το 500DX. forpc.onl jiofi.local.html

Edited by isabellthree
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

 

Επειδή  στο  corsair  600T  που  έχω  με  τo  hardware  της  υπογραφής  μου  έχω σπαμένες  τις  λαβές  που  σφαλίζει

το πίσω κάλυμα  έχω μπει σε σκέψεις να αλλάξω κουτί  .. το hardware είναι σχετικά παλιό και δεν θέλω να πάρω κουτί με

ports που δεν συνδέονται .. είμαι  μεταξύ αυτού  της bequiet και του Η500 ... έχω  ευαισθησία στον πολύ καλό  αερισμό και στην σχετική ησυχία στο χώρο ( δέν εννοώ να μήν ακούγεται τίποτα .. απλά δεν θέλω να απογειώνεται jet .. ) ... Τι γνώμη  έχετε πάνω σε αυτή τη σύγκριση ???

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now