esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

πες της οτι εισαι newsposter ;)
Οχι , reviewer πες , τις ριχνει ολες στο κρεβατι εν ριπη οφθαλμου ;)

Κοροιδεύε κοροιδεύε... Aii Απο δω χάμω Τοχic και Spyro:hehe:

Μια απλά βόλτα ήταν, δυστηχώς...Δεν πειράζει...

Πέρασα και απ΄τη Σχχολή, ααααααααχχχχχχχχ, γκομενοθύελλα....:)

Εκεί να είσουν Γοριλλα...hehe.gif

Link to comment
Share on other sites

πόσοι θα πάτε στο motion event στο οακα?

εγω ητανε να παω για χαβαλε με παρεα αλλα τελικα δεν παμε..Ειναι πολυ ελεινο οταν εχεις παει big 4 (megadeth,metallica,slayer,anthrax) να βλεπεις τον στρατη και κατι 10χρονα να φωναζουν σαγαπωωωω :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν ΞΕΚΟΛΛΑ επιτέλους.... Χωρίς πλάκα έχεις αρχίσει και γίνεσαι γραφικός. Σε κοροιδεύουν γιατί ξεκίνησες τρελαμένος με το ΒΟΧ ζήτησες να γίνεις κάτι εδώ λες και γράφεις χρόνια και σου είπαν οκ θα γίνεις κάτι το Χειμώνα μετά έσπασες νεύρα στο Λάμπη ώσπου σε έκανε πόστερ ο Jpavly και έγραφες τρελαμένος με τον Λάμπη, έρχεσαι εδώ και λες κοιτάχτε έγινα πόστερ και καλά να μας δείξεις τι? Δεν καταλαβαίνεις ότι έχεις ξεφύγει λίγο? Κούλαρε και μην έχεις παράπονο που σε πειράζουν οι άλλοι γιατί εσύ το ξεκίνησες. Και πλιζ μη μου στείλεις κανένα π.μ. τύπου "Ποιο είναι το πρόβλημα σου μαζί μου" και τέτοια. Καλησπέρα σε όλουςτους μποξάδες.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο δίκιο...αχ..

Ρε ηλίθιοι, είπαμε μου αρέσει το newsposting αλλά όχι και να με κοροιδεύεται...wink.gif

Όχι και ο καλύτερος τρόπος, σε κάποιους που χωρίς να σε ξέρουν σε σέβονται και απλά σε πειράζουν....Μόνος σου έχεις δημιουργήσει

θέμα...

Edited by Boton
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν ΞΕΚΟΛΛΑ επιτέλους.... Χωρίς πλάκα έχεις αρχίσει και γίνεσαι γραφικός. Σε κοροιδεύουν γιατί ξεκίνησες τρελαμένος με το ΒΟΧ ζήτησες να γίνεις κάτι εδώ λες και γράφεις χρόνια και σου είπαν οκ θα γίνεις κάτι το Χειμώνα μετά έσπασες νεύρα στο Λάμπη ώσπου σε έκανε πόστερ ο Jpavly και έγραφες τρελαμένος με τον Λάμπη, έρχεσαι εδώ και λες κοιτάχτε έγινα πόστερ και καλά να μας δείξεις τι? Δεν καταλαβαίνεις ότι έχεις ξεφύγει λίγο? Κούλαρε και μην έχεις παράπονο που σε πειράζουν οι άλλοι γιατί εσύ το ξεκίνησες. Και πλιζ μη μου στείλεις κανένα π.μ. τύπου "Ποιο είναι το πρόβλημα σου μαζί μου" και τέτοια. Καλησπέρα σε όλουςτους μποξάδες.

Πριν πετάξεις το σχόλιο σου κάνε ένα κόπο και διάβασε εδώ...

TheLab.gr

TheLab.gr

Δεν έπρηξα κανέναν...Απλώς το ζήτησα...με την αξία μου έγινα γράφοντας την δοκιμαστική είδηση από την οποία και αξιολογήθηκα από τον Παβλή...

MSI Global ? Computer, Laptop, Notebook, Desktop, Mainboard, Graphics and more

Και όχι ευκολογραμμένες από το tcmagazine...

Όχι και ο καλύτερος τρόπος, σε κάποιους που χωρίς να σε ξέρουν σε σέβονται και απλά σε πειράζουν....Μόνος σου έχεις δημιουργήσει

θέμα...

Aυτό ειπώθηκε στα πλαίσια του αστείου...Πώς να χαρακτηρίσω σοβαρά κάποιους ηλίθιους που δεν γνωρίζω καν...;;;

Link to comment
Share on other sites

Μαν απλά δεν με νοιάζει και δεν νοιάζει και κανέναν άλλον. Γούστο σου και καπέλο σου αλλά κράτα το για σένα. Εάν ήταν όνειρο ζωής να γίνεις πόστερ τότε τι να πω... σου εύχομαι και αντμίν! Αλλά σε παρακαλώ προσγειώσου και γίνε μέρος του μποξ όπως όλοι μας. Μην προσπαθείς αμέσως να αναδειχτείς και να δειχτείς. ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

Πώς να χαρακτηρίσω σοβαρά κάποιους ηλίθιους που δεν γνωρίζω καν...;;;

τι να σου πω είσαι κάπως...ανώριμος κρίμα την οποια ηλικία σου

εξάλλου μονος σου είπες "δεν τα ξέρω καν" άρα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ να σχηματίσεις κι άποψη για τα συγκεκριμένα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now