esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

να ειναι καλα εκεί ψηλά...

τι γελιο έχουμε ρίξει με τις ταινίες του...

το αυτο.

οσο πεθαινουν αυτοι, πιστευω γινομαστε πιο φτωχοι σαν χώρα :(

Link to comment
Share on other sites

Ο Θανασης Βεγγος ηταν, κατα τη γνωμη μου, ο κορυφαιος ελληνας κωμικος και στις καρδιες μας δε θα πεθανει ΠΟΤΕ! Θα τον θυμομαστε παντα μεσα απο τις ατακες του. Και ειναι πολλες.... R.I.P

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!

ξερει κανεις MrCheap αυτο το μαγαζι??

εχει την dcu2 455?!! Εξαρτήματα Η/Υ :: Κάρτες Γραφικών :: ASUS VGA ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5 - MrCheap

κατι αλλο,ψαχνεται ενας φιλος για καρτα γραφικων εκτος απο μενα, αυτη εδωhttp://www.ntl.gr/index.php?page=shop.product_details&category_id=25&flypage=flypage.tpl&product_id=385&option=com_virtuemart&Itemid=562&lang=el ξεκλειδωνει σε 6970??

Link to comment
Share on other sites

Αναλογώς πόσο θες να διαφθαρείς !

:hehe:

2304dbf2a49c948f.jpg

WTF?

Εγώ με τα παιδιά από e-shop Χανίων και Ρεθύμνου τα πάμε πολύ καλά. You got a problem bitch?

Το άκουσα στο ράδιο όταν ερχόμουν Ρέθυμνο χθες. Πολύ στεναχωρήθηκα :( Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει.

Ο Θανασης Βεγγος ηταν, κατα τη γνωμη μου, ο κορυφαιος ελληνας κωμικος και στις καρδιες μας δε θα πεθανει ΠΟΤΕ! Θα τον θυμομαστε παντα μεσα απο τις ατακες του. Και ειναι πολλες.... R.I.P

Οι ασπρόμαυρες ταινίες του ήταν όλα τα λεφτά, ειδικά όταν υποδυόταν τον Θουβού, τρελά γέλια εκεί :D Οι έγχρωμες που έκανε μετά και το γύρισε λίγο προς το δραματικό δεν μου άρεσαν πολύ, αλλά όπως και να το κάνουμε ήταν από αυτούς που πήγαν την Ελληνική κωμωδία μπροστά. Ασχέτως ότι τώρα πηγαίνει πίσω.

θα πληρωσω παραπανω δηλαδη??:que:...

κριμα για την 6950:(

Όχι θα πληρώσεις λιγότερο γιατί το ΦΠΑ εκεί είναι 16% :)

Καλημέρα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Paides htan aprosdokito ayto pou hrthe, pantws apo aurio tha exoume pali vroxee mexri paraskeyh. Sorry gia ta greeklish.

Ναι απροσδοκητο

3 χαμηλα στη Μεσογειο (Ισπανια, Κορσικη, Κυπρο) και κανεις δε σκεφτηκε οτι μπορει να προκληθει ασταθεια - παντα βαζουν σημαια τι λενε τα μοντελα (και ειδικα το Ευρωπαικο)

Να χαρω μετεωρολογια, καλυτεροι ηταν οι ινδιανοι

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μα την Παναγία αυτό το πράμα πουθενά αλλού. Σταμάτησε να δουλεύει το ανεμιστηράκι που έχει το λάπτοπ μέσα. Με πέντε καρτέλες ανοιχτές στο Chrome και το msn ανοιχτό, έπιασε 85+ και έκλεισε :hehe: Στην Τουρκία το έπαθε για πρώτη φορά και νόμιζα ότι ξεκίνησε τα τρελά του, αλλά τελικά δεν δουλεύει καθόλου ο ανεμιστήρας μέσα. Τώρα του έχω κλείσει ότι μπορώ και παίζει στους 60*C για να κάνω την δουλειά μου... Δυόμισι χρόνια τώρα θα έχει καταξεραθεί και η πάστα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μα την Παναγία αυτό το πράμα πουθενά αλλού. Σταμάτησε να δουλεύει το ανεμιστηράκι που έχει το λάπτοπ μέσα. Με πέντε καρτέλες ανοιχτές στο Chrome και το msn ανοιχτό, έπιασε 85+ και έκλεισε :hehe: Στην Τουρκία το έπαθε για πρώτη φορά και νόμιζα ότι ξεκίνησε τα τρελά του, αλλά τελικά δεν δουλεύει καθόλου ο ανεμιστήρας μέσα. Τώρα του έχω κλείσει ότι μπορώ και παίζει στους 60*C για να κάνω την δουλειά μου... Δυόμισι χρόνια τώρα θα έχει καταξεραθεί και η πάστα :hehe:

καλημερα! Το ανεμιστηρι φταιει το χε κάνει και σε μενα!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει όταν στήσω το SandyBridge να ανοίξω το λάπτοπ και να αλλάξω πάστες σε CPU & VGA. Επίσης του παράγγειλα τώρα και αυτό MANHATTAN NOTEBOOK COOLING PAD 20CM SINGLE FAN - NOTEBOOK ACCESSORIES - E-SHOP.GR που το έχει φίλος και κάνει πολύ καλή δουλειά :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now