esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Nord εισαι βιαστης H/W :hehe:

οχι, πλεον αφου ειδα πως ανοιγει, ειναι πολυ ευκολο τελικα, απλα θελει απαλες κινησεις για να βγει χωρις να σπασει :D

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ξύπνησα. Πάω να σπάσω το pc αν δεν αναψει. Θα του βάλω φωτιά και θα ψήσω μπριζόλες μαριναρισμένες με Meyhems!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κοιμήθηκα και μαμώ εχθές το βράδυ! Καιρό είχα να κάνω τέτοιον ύπνο.

Έσκασες ένα καλό τσιγάρι λίγο πριν πέσεις για ύπνο ε; Ξέρω εγώ τι κουμάσι είσαι. Φαινόσουν από μικρός.

4614f8ff05b0172b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε το Pc παίζει να είναι δαιμονισμένο :hehe: Ότι θέλει κάνει :hehe: Το είχα βγάλει από την πρίζα όλο το βράδυ χωρίς μπαταρία και το ανάβω σήμερα και δούλεψε. Μπαίνω windows κάνω τίποτα να δω ότι είναι οκ, κάνω Restart πάλι όλα οκ μπαίνω μέσα πάλι και βλέπω ότι έχω ξεχάσει να συνδέσω έναν δίσκο. Μόλις τον βάζω τσουπ μπλε φόντο (όχι bsod) και κολλημένο. Το σβήνω και δεν ανάβει με τίποτα. Βγάζω τον δίσκο πάλι τα ίδια δεν ανάβει. Κάνει ότι πάει να ξεκινήσει και σβήνει. Συνέχει άμα το αφήσει μπορεί να το κάνει όλη μέρα. Παίζει μόλις του γυρνάω την πλάτη να βγάζει αυτήν την τρολόφατσα...

Link to comment
Share on other sites

Στήσε το μηχάνημα εκτός του κουτιού !

Παίζει και να βραχυκυκλώνει τίποτα !

Άνοιξε και ένα καινούριο θέμα να σε βοηθήσουμε, δεν είναι ότι καλύτερο να χάνονται οι απαντήσεις μες στο ΠΟΘ,μπορεί αργότερα να βοηθήσει και άλλους!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς με ποιόν τρόπο κάνει παράδοση η DHL στην Ελλάδα? Τι εννοώ.. με USPS τα παίρνω ή από το ταχυδρομείο ή από της ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ. Η DHL τα δίνει στα ΕΛΤΑ? Η εταιρία που μου έστειλε το δέμα έκανε την μ@λακ!α και δεν έβαλε το κινητό μου να φαίνεται πουθενά.. εδώ στην Ν. Μάκρη δεν έχουμε αριθμούς στους δρόμους, έτσι δεν θα ξέρουν που να το παραδώσουν και θα πρέπει να με πάρουν τηλέφωνο.. Αν δεν με βρουν λογικά θα το στείλουν πίσω.. Τι προτείνεται να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Νταξ' ρε Gigabyte μητρικές ότι να'ναι... Μάλλον είχε "λοκάρει" η μητρική γιατί η κάρτα κάνει τα δικά της. Γίνονταν όλα τα παραπάνω που έγραψα και δοκίμασα μία S3 PCI και έκανε κανά δυο φορές να ανάψει και έσβησε και μετά ξελόκαρε. Τι να πω... Η κάρτα γραφικών φταίει. Κάτι παίζει με την τροφοδοσία της και το pci express. Θα βάλω άλλη. Να έχεις στήσει υδρόψυξη γ@μ@τη και να στην φέρνει πλαγιομετωπικά πισωκωλομπρούμητα η κάρτα!!!! Έχει πέσει μούτζα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς με ποιόν τρόπο κάνει παράδοση η DHL στην Ελλάδα? Τι εννοώ.. με USPS τα παίρνω ή από το ταχυδρομείο ή από της ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ. Η DHL τα δίνει στα ΕΛΤΑ? Η εταιρία που μου έστειλε το δέμα έκανε την μ@λακ!α και δεν έβαλε το κινητό μου να φαίνεται πουθενά.. εδώ στην Ν. Μάκρη δεν έχουμε αριθμούς στους δρόμους, έτσι δεν θα ξέρουν που να το παραδώσουν και θα πρέπει να με πάρουν τηλέφωνο.. Αν δεν με βρουν λογικά θα το στείλουν πίσω.. Τι προτείνεται να κάνω?

Στείλε μήνυμα στον αποστολέα να σου δώσει το tracking number.

Καλείς DHL δίνεις το tracking number και συνενοείσαι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now