esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

από φίλο (levelone)

@panos777

Best use of a Lumia 800 = replacement parts for a N9

εχω και θα κατευω μαλλον μια απο τις επομενες μερες..σκεφτομαι οτι αν τους πω μονο το πολυκαρβονικο αλλαγη να μην μου αλλαξουν και αυτα που εχει κολλημενα η θηκη μηπως μου ερθει πιο φθηνα..

με εψηνε και το ν9 αλλα με το πεθαμενο λειτουργικο δεν πας πουθενα!!:P:hehe:

βγηκε στο αμαζον το 900.. περιμενω κανα μηνα ακομα να σπασουν το 800,αν δεν το κανουν παω και παιρνω ενα νοκια με 30ευρω και σταματαω να παιζω..

αντρεα αν ειχα φραγκα θα επαιρνα το htc one x. στο αμαζον εφτασε σχεδον 500ευρω.

εχει απιστευτη καμερα και εχει πολυ ωραια σχεδιαση. ειναι σημαντικο να σου αρεσει το κινητο που εχεις και το βλεπω τωρα.. το γκαλαξυ ς εκανε τουμπες στην εποχη του αλλα μονο αυτο..

την καμερα την φχαριστιεσαι μια στο τοσο και το λαπτοπ κανει μια χαρα τις δουλειες του ταμπλετ γιαυτο σου ειπα να παρεις κινητο!:)

ψαχνω ταμπλετ για τον πεθερο με πενακι ομως!εχετε κανενα υποψιν?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σας τα πρόλαβε; :hehe:

Σαν καλός Κρητικός που είμαι μαγείρευα να καρδαμώσουμε :hehe: Εδώ είμαι επί το έργο την ώρα που γυρνάω τα μπριτζολάκια στον αέρα (έβγαλε πολλές photos στο καπάκι). Ανέβασα πολύ το brightness να μην μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την photo εναντίον μου :hehe:

4614f9e929d2afb6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι επί το έργο την ώρα που γυρνάω τα μπριτζολάκια στον αέρα (έβγαλε πολλές photos στο καπάκι). Ανέβασα πολύ το brightness να μην μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την photo εναντίον μου :hehe:

^^^^^^

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους!

Ωρα για υπνο μετα απο μια πετυχημενη βραδια στο Αλκατραζ!! :D Στις 16:00 πτήση για Πολωνια..

Καλό ταξίδι! Σε περιμένει ζέστη :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now