esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

μια ερώτηση:

εχω ενα λογαριασμο τραπέζης με τον οποίο πληρώνω όταν ψωνίζω με paypal.

αν βάλω τώρα λεφτά στο ΑΤιΜο πόσο θα πρέπει να περιμένω μέχρι να μπορώ να κάνω πληρωμή με paypal?

Link to comment
Share on other sites

@mofori

Σε κάποιες τράπεζες χρειάζεται να περιμένεις μέχρι να γίνει διαθέσιμο το ποσό που κατέθεσες.. κάποιος άλλες όχι. Εξαρτάται αν η κάρτα είναι προπληρωμένη ( prepaid κτλπ ) ή αν είναι κάρτα τραπεζικού λογαριασμού. Για να μην παιδεύεσαι.. κατά 99% στο πίσω μέρος της κάρτας έχει το τηλέφωνο του "κέντρου κάρτας" όπως το λένε.. πάρε ένα τηλέφωνο εκεί και θα σου λύσουν όλες τις απορίες!

Edit: Ίσως κατάλαβα λάθος.. εννοείς πότε γίνονται διαθέσιμα στο Paypal? Αν υπάρχουν στον λογαριασμό σου τότε είναι διαθέσιμα και στο paypal. Αν θέλεις να δεις αν έχουν μπει στον λογαριασμό σου τότε διάβασε από πάνω! :D

@Haris

Δεν παίζει ρόλο πως θα το βάλεις πάνω στον επεξεργαστή ( με τι προσανατολισμό δηλαδή ), το μόνο που παίζει ρόλο είναι να βάλεις την "είσοδο" στην είσοδο και την "έξοδο" στην έξοδο. Δεν είναι και οι 2 τρύπες ίδιες.. ( τι είπα πάλι ο π@%στης :D ) η κάθε μία είναι για μια συγκεκριμένη δουλειά. Δες το manual του block σου και θα δεις ότι έχει In και Out!

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που παίζει ρόλο είναι να βάλεις την "είσοδο" στην είσοδο και την "έξοδο" στην έξοδο.

Δεν είναι και οι 2 τρύπες ίδιες..

η κάθε μία είναι για μια συγκεκριμένη δουλειά.

χαχαχαχα τι ειπε το ατομο :D

Link to comment
Share on other sites

@Haris

Δεν παίζει ρόλο πως θα το βάλεις πάνω στον επεξεργαστή ( με τι προσανατολισμό δηλαδή ), το μόνο που παίζει ρόλο είναι να βάλεις την "είσοδο" στην είσοδο και την "έξοδο" στην έξοδο. Δεν είναι και οι 2 τρύπες ίδιες.. ( τι είπα πάλι ο π@%στης :D ) η κάθε μία είναι για μια συγκεκριμένη δουλειά. Δες το manual του block σου και θα δεις ότι έχει In και Out!

:hehe: Για τις "τρύπες" το ήξερα... Το "in" και "out" εννοώ! Thanx!

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]8177[/ATTACH]

[ATTACH]8178[/ATTACH]

[ATTACH]8179[/ATTACH]

Κυριακή στη μονάδα σου λέει μετά... Είμαι να μου πάρουν αίμα για γενικές τώρα να με βγάλουν ντεντ.

ImageUploadedByTapatalk1358082908.379184.jpg

ImageUploadedByTapatalk1358082923.871543.jpg

ImageUploadedByTapatalk1358082938.176330.jpg

ImageUploadedByTapatalk1358082908.379184

ImageUploadedByTapatalk1358082923.871543

ImageUploadedByTapatalk1358082938.176330

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]8177[/ATTACH]

[ATTACH]8178[/ATTACH]

[ATTACH]8179[/ATTACH]

Κυριακή στη μονάδα σου λέει μετά... Είμαι να μου πάρουν αίμα για γενικές τώρα να με βγάλουν ντεντ.

ζωαρα :)... εδω στην γκατζα δεν εχουμε τετοια :$..:$..:lol

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now