esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες! Καλή βδομάδα! :D

Bill αν το Burning Crusade είναι σφραγισμενο και ο κωδικός είναι αχρησιμοποίητος το θέλω!

Οκ. 1000?.

Λές να ρώτησα έτσι? :hehe:

Και ο Βασίλης το θέλει :hehe: καλημέρα από την πύλη. Καλη εβδομάδα σε όλους.

Ευτυχώς που είσαι και εσύ εδώ και με προστατέυεις παλιέ μου φίλε!

Πρέπει να γνωρίσεις τον Pinwmpires απο κοντά. Νομίζω πως μαζί μπορουμε να τον νικήσουμε! :hehe:

Καλημέρα (στην πύλη)

Link to comment
Share on other sites

Honey.. i am home! :D

Θα κάνουμε διαγωνισμό με τον Σακη ποιος έχει μεγαλύτερο κούτελο! :D

Ζακ παρέλαβα! Σε ευχαριστω πολυ ρει!

Πρέπει να δείτε την διαφήμιση του Pretty Bra στο Mega! :D

Link to comment
Share on other sites

Σάκη δεν ξέρουν ρε φίλε.. Όλοι λένε για αυτούς με την μεγάλη μύτη ότι και καλά έχουν μεγάλα τσου@#$*νια.. δεν ξέρουν όμως ότι όσοι έχουν μεγάλο κούτελο έχουν μεγάλα @@ :D

Άντε να πάρεις άδεια να πάμε για κανα φαγητό να τους δείξουμε 5 πραγματάκια ! :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω σκοπό να κατέβω 2-3 μέρες Αθήνα κάποια στιγμή. Εχω μιλήσει και με το Σόφο. Οπότε θα γίνει το καμός σίγουρα! Θα φάμε ένα κοπάδι ζώα, είτε μοσχάρια είτε πρόβατα είτε γουρούνια :hehe: θα πιούμε και ένα τελάρο μπύρες και θα ψοφήσουμε για μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Σάκη δεν ξέρουν ρε φίλε.. Όλοι λένε για αυτούς με την μεγάλη μύτη ότι και καλά έχουν μεγάλα τσου@#$*νια.. δεν ξέρουν όμως ότι όσοι έχουν μεγάλο κούτελο έχουν μεγάλα @@ :D

Άντε να πάρεις άδεια να πάμε για κανα φαγητό να τους δείξουμε 5 πραγματάκια ! :D

Συγνώμη που διακόπτω ψωρίς να μου πέφτει λόγος αλλά για τα φρύδια το λένε αυτό όχι για το κούτελο! :hehe:

Εχω σκοπό να κατέβω 2-3 μέρες Αθήνα κάποια στιγμή. Εχω μιλήσει και με το Σόφο. Οπότε θα γίνει το καμός σίγουρα! Θα φάμε ένα κοπάδι ζώα, είτε μοσχάρια είτε πρόβατα είτε γουρούνια :hehe: θα πιούμε και ένα τελάρο μπύρες και θα ψοφήσουμε για μια μέρα.

Άμα κατέβεις Αθήνα, με τέτοια φάτσα, και δεδομένου πως η Αθήνα έχει γεμίσει αστυνομία, σίγουρα θα έισαι σε κάποιο τρήμα και τις 2-3 ημέρες :hehe:

Καλησπ(μ)έρα σε όλους! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now