esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλημέρα !!!1

Ξέρω ότι έχει ξανασυζητηθει /ξαναερωτηθεί στο φόρουμ αλλά αν μπορούσε κάποιο καλό παιδί να μαζέψει τις διάσπαρτες πληροφορίες και να ομαδοποιήσει για καλύτερα αποτελέσματα στα benchmarks...

Δεν συζητώ περιπτώσεις για xtream oc με custom based iso λειτουργικών (με άλλα λόγια δεν κυνηγάμε τον πόντο παραπάνω) αλλά με τα λειτουργικά (και τα services ) που οι περισσότεροι έχουμε by default, τι είναι αυτό που θα δώσει +50. +100 πόντους στο 3dmark και που στο επόμενο boot το λειτουργικό θα είναι ξανά όπως πριν...Υπάρχει κάτι τέτοιο;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπυροκοιλια, γιατι μου την λες ρα? Να σου δωσω μια μερα τους γιους μου να δω για ποιον ειναι η ζωη!:hehe: ασε να παρω μια ανασα, μια φορα στα 3 χρονια εχει εκτος εδρας! Καλησπερες απο Βέροια! !!

Περιοδεία κάνεις ρεί και είσαι κάθε μέρα αλλού? :hehe:

καλημέρα. Διάβασμα με μάστορες στο σπίτι δεν γίνεται όμως...

LoL ενώ lol με μάστορες γίνεται ε? Άσε μας κουκλιτσα μου...κάθε βράδυ μεχρί τις 4am και μετά μας λές διάβασμα.

καλημέρα !!!1

Ξέρω ότι έχει ξανασυζητηθει /ξαναερωτηθεί στο φόρουμ αλλά αν μπορούσε κάποιο καλό παιδί να μαζέψει τις διάσπαρτες πληροφορίες και να ομαδοποιήσει για καλύτερα αποτελέσματα στα benchmarks...

Δεν συζητώ περιπτώσεις για xtream oc με custom based iso λειτουργικών (με άλλα λόγια δεν κυνηγάμε τον πόντο παραπάνω) αλλά με τα λειτουργικά (και τα services ) που οι περισσότεροι έχουμε by default, τι είναι αυτό που θα δώσει +50. +100 πόντους στο 3dmark και που στο επόμενο boot το λειτουργικό θα είναι ξανά όπως πριν...Υπάρχει κάτι τέτοιο;;;

Δύσκολη ερώτηση . . .

Νομίζω ότι αυτό το ποστ στο OT στην επόμενη σελίδα θα έχει ήδη ξεχαστεί. :)

Κρίμα να έχουμε ολόκληρο φόρουμ και κάτι τέτοια ωραία να τα ρωτάτε στο OT.

Αμφιθέας

76940_10151243404098002_1558592941_n.jpg

Περιφ. Πειραιά

397627_10151243415143002_1416112982_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

@yanni Turbo-X Steel B E2-432 Win8 - Όλα τα laptops - plaisio.gr :hehe:

Αυτό έιναι το notebook που είχανε βγάλει το καλοκάιρι 369, τα χριστουγεννα 389 και τώρα πάλι 369.

Πλαίσιο Εκτρώσεις :P

Άσχετο(?)

Πάει η μάνα μου σε ένα Κινέζικο να δει για μπουφάν. Ενώ γράφει η ετικέτα 30? και απέξω η Κινέζα είχε κολλήσει στην βιτρίνα χαρτί και έλεγε όλα μισή τιμή της λέει της μάνας μου

"Από 35? 27?". :hehe:

Της δείχνει η μάνα μου την ετικέτα και η Κινέζα την έδιωξε από το κατάστημα. Θράσος.

Link to comment
Share on other sites

παίδες ...στο hwbot υπάρχει κάποια ομάδα που είστε όλοι; μπορώ να δηλώσω και εγώ; δεν είμαι ανταγωνιστικός βέβαια, απλά έτσι για το καλαμπούρι με τις μετρήσεις κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Το είχες αθόρυβο αλλά τις αναπάντητες δεν τις είδες.. ΕΣΥ! που το κινητό είναι η προέκταση του χεριού σου.. True story Bro! :D Έχεις pm!

+1 Έχω βαρεθέι να λένε τέτοιες φαμφαρολογίες και να νομίζουν ότι τα πιστέυω.

Ο μοναδικός που όντως δεν τον νοιάζει είναι ο Nord. Οι άλλοι 1 λένε μπαρούφες.

Αλλά οκ...απλά δεν ξαναπέρνω τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι οι κόκκινες οθόνες που βλέπει ένας φίλος μου στο laptop του?

Απλά πετάει μια κόκκινη εικόνα και κλείνει? μας αφήνει η κάρτα?

Από θερμοκρασίες είναι τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Το Laptop είναι Ολυμπιακός? Αν πέρα από τις κόκκινες οθόνες παίζει και τον ύμνο του Ολυμπιακού στο Start Up τότε έχει πρόβλημα.. πρέπει να το πας σε μια Boutique του Παναθηναϊκού! :D :D

Μπορεί να είναι και η καλωδιοταινία της οθόνης, δεν είναι απαραίτητα η κάρτα.. πως να το δοκιμάσεις όμως..

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν δικό μου κ έπαιζε τον ύμνο του ακατανόμαστου ευχαρίστως να το έβαζα στη μέγγενη και να του παιζα με την βαριά!!:hehe:

Μπορεί να είναι και η καλωδιοταινία της οθόνης, δεν είναι απαραίτητα η κάρτα.. πως να το δοκιμάσεις όμως..

Καλή ιδέα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now