esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Έκατσα και είδα πάνω από 20 video από αυτόν τον τύπο.. Το συμπέρασμα.. ΑΠΛΑ θεός! :D

Όχι.. δεν έχω μπερδέψει τίποτα! Επειδή ξέρω ποιος είμαι σε απειλώ τόσο επιδεικτικά! :D Εγώ μπορεί να μην μπορώ να σου κάνω merge τα post, αλλά με τις κατάλληλες γνωριμίες ( που τις έχω ) μπορώ να σου κάνω ΠΟΛΛΆ ! :D

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και αυτό.. απίστευτος! :D

Λάθος άνθρωπο "έπιασαν" τα "radar" σου.. θα σου έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις :D

( 1. δεν πέφτω για ύπνο αν δεν πέσεις εσύ για ύπνο 2. δεν πέφτω για ύπνο αν δεν σου ρίξω 20 post στην κεφάλα 3. δεν πέφτω για ύπνο αν δεν έχω το last post στο OT )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενημερωτικά ρώτησα αν μπορώ να σε μπανάρω, γιατί ξέρεις είναι και λίγο παράδοξο

Από κει και πέρα είστε και οι δυο spammers.

Suit yourself, έχουμε μεγάλο σκληρό δίσκο για να καταγράφει τα ποστ σας

:hehe:

Ήθελα να ξερα, στο τέλος τι κερδίζει ο νικητής

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος, εγώ ο Νικητής, κερδίζω την 1η θέση για 3η συνεχόμενη φορά (νομίζω 3η)!

Pinwittes πάω να δω TV και θα πάρω μαζί μου και το keyboard :hehe:

[media]

[/media]

Έχει θέμα το παλικάρι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο τέλος, εγώ ο Νικητής, κερδίζω την 1η θέση για 3η συνεχόμενη φορά (νομίζω 3η)!

Το μπουκαλάκι με τα ούρα κοινώς! :hehe:

Ξαναμόνταρε ποστ και ως δια μαγείας ότι λείπει θα εμφανίζεται στα δικα σου! :hehe:

Offtopic: Παλικάρι ο "μάγειρας" :loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

Καλά.. πες του Jason να σβήσει φώτα-μηχανή.. Αφού τρέχεις ντοπαρισμένος και στο anti-dopping δίνεις τα κατρουλιά του Jason ρε φίλε.. και δεύτερος να βγω ( που θα βγω πρώτος ) πάλι χαρούμενος θα είμαι!

Edit: Jason .. πόσο χρονών είπαμε ότι ήταν ο πιτσιρικάς με το ταμπλό αυτοκινήτου? Α.. και για να μην ξεχνιόμαστε, εγώ μπορεί να είμαι δεύτερος ( παλεύοντας με την εξουσία.. ) εσύ τι θέση είπαμε ότι θα έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. πόσο χρονών ήταν ο πιτσιρικάς με το ταμπλό αυτοκινήτου δεν μας είπες..

Και για να δείτε πόσο ύπουλα λειτουργεί ο φίλος μας ο Άκης..

ΔΙΑΣΤΡΈΒΛΩΣΕ τα στοιχεία.. μέχρι πριν 1 λεπτό ήμουν μπροστά του με 4 post και τώρα μου έριξε στην κεφάλα :D

captureadb.png

Edit: Jason.. τρέχεις 100άρι μόνος σου και βγαίνεις δεύτερος ρε φίλε..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now