esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Χθες που λέτε παω παίζω στοίχημα 3 παιχνιδάκια.

Λεβερκουζεν-Ντορτμουντ το πιάνω 2ο

Βαλενθια-Μπαρτσελόνα το πιάνω Χ

Μιλαν-Ουντινέζε μέχρι το 93 με 3 λεπτα από το διαιτητή ήταν Χ όπου και το έπιανα και αντί να σφυρίξει ο διαιτητής τη λήξη σφυραει πεναλντι στο 93.52 και το βάζει η Μίλαν και το χάνω.

Είχα παίξει 4.50 και έπιανα 150....

Εν τω μεταξυ δεν ήταν πεναλντι.

Καλημερεςςςς και καλή βδομάδα κύριοι!

Link to comment
Share on other sites

Μιλαν-Ουντινέζε μέχρι το 93 με 3 λεπτα από το διαιτητή ήταν Χ όπου και το έπιανα και αντί να σφυρίξει ο διαιτητής τη λήξη σφυραει πεναλντι στο 93.52 και το βάζει η Μίλαν και το χάνω.

Καλά να πάθεις γιατί είμαι Μίλαν και την έπαιξες x :hehe:

Κρίμα αλλά αυτό γίνεται συνέχεια με το στοίχημα..έχω κερδίσει 2 300ρες και? μου τα πήρε όλα πίσω ο οπαπ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! :D

Βασίλη.. τίποτα δεν σε καταδιώκει ρε φίλε.. ακόμα! Με αυτά που κάνεις όμως ( ή πας να κάνεις / ή προσπαθείς να κάνεις ) προβλέπω να σε κυνηγάει πολύς κόσμος! :D

Jason.. καλημέρα στις 12 το μεσημέρι ρε φίλε..? Για 'σένα είναι η ζωή ρε π@#στη! :D

Καλησπέρα καλέ μου φίλε Pastel ! Που βρίσκεσαι? Τι κάνεις? Πως περνάς?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος.. Δευτέρα σήμερα.. δεν παλεύεται με τίποτα.. σε νιώθω! :D Να σου πω.. αν αποφασίσει ο πατέρας σου να σε απολύσει ( γιατί δεν είσαι αποδοτικός ) πρότεινε του εμένα.. είμαι πολύ εργατικός.. και σε καμία περίπτωση δεν θέλω 1000 ευρώ μισθό που δίνει σε εσένα.. πες του εγώ βολεύομαι και με 500! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now