esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ώρα και μέρος! Για να δείτε όταν λέει κάτι ο Γορίλλας το κάνει και δεν έιναι γυναικούλα όπως κάτι Τσαστινάδες

και κάτι κολλητοί τους PanPanPiterPan

Link to comment
Share on other sites

Ώρα και μέρος! Για να δείτε όταν λέει κάτι ο Γορίλλας το κάνει και δεν έιναι γυναικούλα όπως κάτι Τσαστινάδες

και κάτι κολλητοί τους PanPanPiterPan

Να θυμηθούμε τις αμέτρητες φορές που έχει πει οτι θα έρθεις και δεν έρχεσαι??? Η μήπως να βάλω και κανα review μεσα για να σε κάψω τελείως??? :hehe:

Γελαει και η αλλη απο κατω

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε.. δεν έφυγαν! Απλά δεν περνάνε ούτε από έξω πια! :hehe: :hehe: Παστελίδης είναι αυτός.. φαντάζεσαι τι έκανε μέσα στο μαγαζί..

Εγώ τώρα το είδα ότι μαζεύεστε για καφέ και δεν προλαβαίνω με τίποτα να κατέβω.. Ο Παστελίδης που το παίζει και φίλος μου δεν σήκωσε το τηλέφωνο να με πάρει.. και σκέψου έχει κάνει και σύνδεση!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία περάσαμε στον καφέ, κρίμα που δεν ήρθαν βασικά άτομα, χάρηκα που γνώρισα καινούριους όμως!

ʼAντε να το ξανά επαναλάβουμε και να έρθουν όλοι αυτή την φορά! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα πήγα στο ΓΕΣ να πάρω το χαρτί. Είδα πολλούς φαντάρους στρατονόμους σε πύλη ή γενικά να αράζουν σε διάφορες ρεσεψιόν ή γενικά να σουλατσάρουν μέσα στο χώρο του υπουργείου. Ένα πράγμα έχω να πω , το είπα και στον Αντώνη. Το χρήμα και το βύσμα δεν κρύβονται... .- Πήγατε για καφεδάκι ρε νιαμού? Θα ρχόμανε άμα τόξερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρες σε ολους!!

Τα βύσματα είναι ΓΕΕΘΑ κ μονο Σάκη δεν τους παει πουθενά αλλου καλά!τώρα στο ΓΕΣ τους παει 5-1 γελάει ο κόσμος δηλαδή!!!! να είσαι δίπλα στο σπίτι σου και να πηγαίνεις μια φορά στις 6μερες δεν είναι και βυσματικο.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now