esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Το μπουρδέλ*, σπίτι δεν γίνεται. Κρίμα που διαβάζω posts από νέα παιδιά να "κλαίνε" για ένα τέτοιο μπουρδέλ*, προφανώς δεν έχουν καταλάβει ακόμη σε τι σοβιετική μπανανία γεννήθηκαν και ζούνε.

2013-06-13_125947.png

2013-06-13_125947.png

2013-06-13_125947.png

2013-06-13_125947.png.b8a646706644533a19

Link to comment
Share on other sites

awr0AOy_460sa.gif

YO YO YO ! Τι κάνετε παίδες? :D

Ε ρε και να ήμουν ο Κατσιφάρας το '84 .. Μόνο 10άρια θα δούλευαν στην ΕΡΤ.. Έτσι, τώρα (2013) όλοι θα έβλεπαν ΕΡΤ μιας και όλοι ξέρουμε ότι οι MILFs είναι πολύ της μόδας! :hehe: :hehe:

Edited by PinwmpireS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες. Το βράδυ εκτός απροόπτου θα μπορέσουμε όλοι μαζί να θαυμάσουμε τον Σοφοκλή μας σε Live streaming να παίζει με τον ΑΥ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....

Γιατί να υπάρχουν άτομα που όταν θα είσαι στην χειρότερη διάθεση θα σε λαμπαδιάσουνε και θα τα ακούσουνε εκείνοι στο τέλος?

ιδού η απορία..

Και καληνύχτα από εμένα :)

Link to comment
Share on other sites

Σωθκες... με τις ζεστες που πιασε τον γοριλα θα την εκανε για μπανια... !!!

Γεια σου ρε Ζαχο με τα ωραια σου !! :)

Τον δοκιμασες καθολου να δεις πως παει ?

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος Βασίλης, (GoriLLakos) μου χρωστάει 30 ευρώ και δεν λέει να μου τα δώσει. Τα χρήματα αυτά προέρχονται από 60 συνολικά ειδήσεις που έγραψα εδώ otan ημουν στην ομαδα. Τα λεφτά μου θα τα απαιτήσω. Ειχαμε διαφωνιες, ζητησα να βγω απο την ομαδα, αλλά τα 30 ευρώ τα θέλω. Μου είπε δηθεν οτι δεν τους εχουν πληρωσει ακομα, αλλά μια σαφή απαντηση δεν εχω λαβει ουτε απο δω ουτε απο το fb.

Εχω δωσει τραπεζικο λογαριασμό και παρακαλω την επόμενη εβδομαδα να ειναι τα χρηματα στην eurobank.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now