esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Διακοπές δεν θα πας μπιλλπεπα;! Που είναι ο νορντ μου έχει λείψει! !!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Έχω πάει μερικές διάσπαρτα, όχι π.χ. 7 μέρες συνεχόμενα, τριήμερα, διήμερα, και τετραημεράκια.

Και εδώ πάντως διακοπές κάνω επί της ουσίας.

Δουλειά έχω πες γύρω στις 30 ώρες την εβδομάδα... μετά όλο free εκτός και αν προκύψει υποχρέωση της στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

To μοντέλο είναι το FusioIO II 785GB MLC.

Δεν θα γίνει review, μια μικρή παρουσίαση θα το κάνω απλά. Άλλωστε δεν έχει κάτι τρομερό να δείξει εκτός από τα κορυφαία 4Κ READ.

Link to comment
Share on other sites

Τρελός είσαι βρε... τι home usage..? Θα προτιμούσα να πάρω ένα μικρό αυτοκίνητο...

Όχι δεν το αγόρασα εγώ με δικά μου λεφτά. Απλά το έχω στα χέρια μου για μερικές μέρες μέχρι να εγκατασταθεί στο σύστημα για το οποίο αγοράστηκε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια, να ρωτησω, αν παρω ενα dremel 3000 απο Αμερικη, (120v) θα εχω εδω στην Ελλαδα (230v)?

Απ'όσο ξέρω ως τις παλιότερες σειρές (300), όχι, το μοτεράκι θα καεί αμέσως. Δεν ξέρω αν στα πιο καινούργια έχει αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι και για τα ιδια ισχυει... μου το ειπε και η αδερφη μου και ο πατερας μου. Επομενη ερωτηση... dremel, proxxon ή κατι πιο φτηνο? διαβαζω σε πολλα forums για dremel που καιγονται ευκολα απο την πολυ χρηση... και δε το θελω μονο για τα μερη του κουτιου μου αλλα και για ξυλο

Edited by Vehendar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now