esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καμένος νιώθω κ μόνο που είδα το βίντεο. :)

Ρε παίδες μέσω tapatalk δεν βλέπω εικόνες στα άρθρα. Ξέρεις κανείς γιατί; Στα review εννοώ γιατι ας πούμε στην φωτογραφοθηκη τις βλέπω κανονικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

yy i know..Golden Retriever - Labrador Retriever είναι πάνω κάτω same κατηγορία για τις παντόφλες σκύλος για σπίτι..απλά λέω αν έχει κάποιος να μου πει +- κάπως έτσι.

Δηλαδή στο Husky όπως και στα άλλα τις ίδιας κατηγορίας Aktina inu & Samoyed το καλοκαίρι υποφέρουν..αν είναι να πάρω ένα ζώο που να το ταλαιπωρήσω τους 5 μήνες του χρόνου..

Θέλω έναν σκύλο που π.χ τις 4 ώρες που θα λείπω στο ΤΕΙ και θα τον αφήνω μέσα στο σπίτι να μην το κάνει Χιροσίμα..

Το αν θα είναι φύλακας δεν με ενδιαφέρει..θέλω κυρίως να είναι ευχαριστο στην συντροφιά..that's all..

αυτά :P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Χρησταρα παμε στα σημαντικα, περασε χθες Μανωλας να του πω κριτικες και την αποφαση του λαικου δικαστηριου που εχει στηθει για την εμφανιση με Pari

με μαλλι Ιασωνικο

τον ρωτησα αν τον βοηθα αεροδυναμικα και αν ψηνεται να του παρεις συνεντευξη η να μας δωσει να κανουμε review το Iphone 5

του ζητησα και μια φανελα

του Γιαταμπαρε ομως

Edited by aRkA$
Link to comment
Share on other sites

Για κοπελα σου περασε απο το μυαλο που μπορει και να μαγειρευει και να μανταρει καλτσες?

απο οικονομικης πλευρας ιδια ειναι ολα

Όχι δεν είναι ίδια από οικονομικής πλευράς!

Ναι μπορεί ο σκύλος να θέλει εμβόλια μια φορά τα 2 χρόνια (δεν ξέρω κάθε ποτε πρέπει) και 1-2 φορές την μέρα λίγο φαί αλλά το γκομενάκι πρέπει να το βγάζεις έστω 3 φορες την εβδομάδα για καφεδάκι η φαγάκι ή cinema και δώρα, να την πηγαίνεις και να την φέρνεις (γιατί είναι μια κοκέτα) και 1002 άλλα που δεν τα λέω, τα ξέρεις !

Ο σκύλος δεν πρόκειται να σε αφήσει ποτέ, μην τον σκέφτεσαι!

Πάρε σκύλο!

Όχι γκομενάκι !

Το γκομενάκι κοστίζει !

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι ίδια από οικονομικής πλευράς!

Ναι μπορεί ο σκύλος να θέλει εμβόλια μια φορά τα 2 χρόνια (δεν ξέρω κάθε ποτε πρέπει) και 1-2 φορές την μέρα λίγο φαί αλλά το γκομενάκι πρέπει να το βγάζεις έστω 3 φορες την εβδομάδα για καφεδάκι η φαγάκι ή cinema και δώρα, να την πηγαίνεις και να την φέρνεις (γιατί είναι μια κοκέτα) και 1002 άλλα που δεν τα λέω, τα ξέρεις !

Ο σκύλος δεν πρόκειται να σε αφήσει ποτέ, μην τον σκέφτεσαι!

Πάρε σκύλο!

Όχι γκομενάκι !

Το γκομενάκι κοστίζει !

Ποιος μιλησε για Ελληνικο γκομενακι?

Υπαρχουν και κατι made in Japan

που θελουν μονο τα σερβακια τους και τα λαδακια τους

Αθανατη Ιαπωνια μας εχεις κακομαθει

Link to comment
Share on other sites

τι να την κανεις την ατοφια Ελληνιδα?

κανουμε εμπαρκο λεμε

επιλεγεις μονο για τους παρακατω λογους

1) γιατι σαρεσει το Fast Food της γειτονιας

2) γιατι σαρεσει η γυμναστικη, κανοντας ολα αυτα που κανεις και οταν εισαι εργενης

3) γιατι εισαι ολιγαρκης στην ζωη σου αφου επενδυσες σε μια θεα η οποια καταληγει να μοιαζει με πουφ

4) γιατι εισαι και τυφλος και κουφος ταυτοχρονα αρα δεν παιζει κανενα ρολο

5) γιατι δεν θες να κοιμασαι οταν ξαπλωνεις

6) γιατι το iq σου φτανει μεχρι εκει που πιστευεις πως η κρεβατοκαμαρα βγαζει αρνητικη ενεργεια που προκαλει πονοκεφαλους

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now