esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Λοιπόν, μιας και τα iphone/wp8 γαμάνε και ψάχνω για 2ο κινητό αφού το NeoV παρέδωσε πνεύμα, ακούω γνώμες. Τελική τιμή 200?...και να έχει BT!

Motorola Moto G ; :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4651]Nickzzz[/MENTION], εννοείται ότι είναι η κορυφαία επιλογή. Περιμένω το άλλο στρατόπεδο να απαντήσει!

[MENTION=1118]venisk[/MENTION], όταν υπάρχει το Moto G στα 189?, κανένα LG δεν αξίζει μια μπροστά του! Είπαμε stock android vs bloatware!

Link to comment
Share on other sites

Το 1.60 αν φορέσει τακούνι γίνεται 1.70. Τώρα αν εσύ θες 1.70 και πάει 1.80+ πρέπει να είσαι 1.85 για να νιώθεις βολικά.

Πάει καλοκαίριασε, πάμε πάλι για αγορά νέου μπουφάν μηχανής...σουρωτήρι να είναι παρακαλώ!

Εγώ νιώθω βολικά πάντα...και με τακούνια μου ρίχνει 2 κεφάλια...!

Μήπως δεν είναι θέμα ύψους...?

Link to comment
Share on other sites

sthn περιπτωση σου μπιλλ, οτι υψος και να εχει (σχεδον), με τακουνια ή χωρις δεν υπαρχει διαφορα :P

αλλα ναι ειναι συμπλεγματικο το ολο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

sthn περιπτωση σου μπιλλ, οτι υψος και να εχει (σχεδον), με τακουνια ή χωρις δεν υπαρχει διαφορα :P

αλλα ναι ειναι συμπλεγματικο το ολο θεμα.

μην πειράζεις τον φίλο μου τον Βασίλη ρε μπετόν αρμέ. Βγήκε λίγο minion τι να κάνουμε...

Edited by p_under
Link to comment
Share on other sites

Ε αφού την χάνεις να πω ότι δεν την χάνεις; Υπαρχουν τρόποι να το επαναφέρεις και να μην φαίνεται τίποτα αλλά είναι πολύ επόμενο στάδιο. Ακόμα και στα Samsung με τον knox μπορείς να το κάνεις αν δεν έχει ομως γράψει ο knox.

Στο iphone το jailbreak είναι εντός εγγύησης;

Edited by sofos1990
Link to comment
Share on other sites

Ε αφού την χάνεις να πω ότι δεν την χάνεις; Υπαρχουν τρόποι να το επαναφέρεις και να μην φαίνεται τίποτα αλλά είναι πολύ επόμενο στάδιο. Ακόμα και στα Samsung με τον knox μπορείς να το κάνεις αν δεν έχει ομως γράψει ο knox.

Στο iphone το jailbreak είναι εντός εγγύησης;

Κάνεις reset και όλα οκ! Για ηλίθιους πράγματα Σοφοκλή μου άσε! :hehe:

Έχουμε ξεφύγει εντελώς, έχουμε ονομάσει την ευκολία και την απλότητα σε ηλιθιότητα!

Φυσικό επακόλουθο όταν το IQ μας ξεπερνάει το 300.

1549213_298778640274245_77804329_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now