esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

2η φορά το ίδιο άτομο με τον ίδιο τρόπο.

Φρουρός της φυλακής λέει αυτοτραυματίστηκε προσπαθόντας να πετύχει τα μυρμήγκια...εμ κρατούμενους που ανέβαιναν την ανεμόσκαλα...

Ελέφαντα να τους βάλεις αυτονών δεν τον πετυχαίνουνε ή δεν θέλουνε να τον πετύχουνε.

Τέτοιο μπουρδέλο είμαστε.

Ας αυτοκτονήσουνε μερικοί να σταματήσουμε να πηγαίνουμε στα νοσοκομεία από τα συνεχή γέλοια από τα γελοία κατορθώματα τους.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκια του παντως, θελει κακκαλα :P

Απορω ομως, γιατι η ΕΛ.ΑΣ δεν του δινει ενα ελικοπτερο να κανει βολτες κ να επιστρεφει μονος του ?

Να ξερουν κ που βρισκεται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το sign in... Ενώ πατάω connect now, παρότι με εμφανίζει στους "online users", πρέπει να πάω σε ένα θέμα, να πατήσω post reply, και τότε να κάνω connect για να μπορώ να απαντήσω κάπου.

Καθάρισε τα Cookies σου και μετά θα είσαι μια χαρά.

Το ίδιο είχε και ο Junior και μετά απο clear Cookies ήταν μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 10 Μαρτίου θα προσπαθήσω να το έχω τελειώσει :)

Γιατί μετά αν πάνε όλα καλά, θα πεταχτώ μέχρι το Ηράκλειο για LN2 Event με Εrgoteli & Astri :T:

Α υπάρχει μία περίπτωση να μου έρθει για review αργότερα και το FW21L - πάλι Sony Vaio φυσικα :D:T:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Q6850 @ 3.66GHz λέει το post..

ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ THERMALΤΑΚΕ, ΤΑΚΕ THREE .l.

EDIT: Ποιο subzero ρε Στέλιο, εδώ μιλάμε για 50 C. Με αέρα καλύτερες θερμοκρασίες έχω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

50C στο orthos under load , ποσο νομιζεις οτι ειναι η θερμοκρασια του επεξεργαστη ? Εαν ,δηλαδη, μπορεις να μετρησεις θερμοκρασια evap κοντα στον πατο , ποσο λες οτι θα ειχε ????

Δεν ξερω τι vcore εχει , αλλα δε θα χρειαζεται και πολυ για τα 4ghz .

Link to comment
Share on other sites

LOL μου είχε πει ο Voudas εδώ στο off topic να μην ανεβάσω τα WRs του laptop στο hwbot, αλλά να τα δείξω στο review ... Well ... Το testing τελείωσε πλέον και μπορώ να πω ότι έχω νέα WRs για :

SPi 1M, wPrime 32M & 1024M, PiFast, 3DMark2001, AquaMark3 :D

Τα οποία θα ανέβουν στο review φυσικά :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now