esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ναι γαμώ τη Κρήτη μου, βγήκε η Μίκρο και περάσαμε! Περιμέναμε 1+ μήνα αλλά άξιζε ο κόπος :hehe:

Τώρα με το που ανοίξουμε μετά το Πάσχα γράφουμε προόδους Μάκρο 3 και Μίκρο 3 :/

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πήραν μια πρωτοποριακή πρωτοβουλία και βγάζουν πλέον μια βεβαίωση για όσους έχουν περάσει (με βαθμό) Υπολογιστές 1, Υπολογιστές 2, Υπολογιστές 3 και ΕΒΔΟ. Δεν ξέρω τι ακριβώς βεβαίωση είναι αυτή, έχετε καθόλου ιδέα [MENTION=3682]Astalavista[/MENTION], [MENTION=135]WebHunter[/MENTION];

Δε λέει κάτι συγκεκριμένο πάνω απ' ότι είδα σε άλλους, απλά ότι έχει εξεταστεί με επιτυχία σε αυτά τα μαθήματα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί για κάθε νόμιμη χρήση. Τα μαθήματα αυτά περιλαμβάνουν μέσα Excel, Mathematica, SPSS Statistics, Eviews και MySQL. Μου είπαν θα τη παραλάβω την Πέμπτη, είμαι καλυμμένος λέει :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην αγοράσει κανέις από wap5.gr, πολύ χαμηλής ποιότητας ανταλλακτικά για τα λεφτά που ζητάνε.Το χειρότερο ότι μου χάλασαν τη μέρα και τη διάθεση εκτός από τα χρήματα που δαπάνησα.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη πιστοποιήση για εργασία είναι! Σαν να έχεις δώσει το ecdl!

Fail, το έχω το ecdl από πρώτη γυμνασίου :hehe: Ωραία, καλή φάση πάντως, οι έξτρα πιστοποιήσεις ποτέ δεν έβλαψαν. Το πτυχίο λείπει τώρα :P

thanks που απάντησες ρα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην αγοράσει κανέις από wap5.gr, πολύ χαμηλής ποιότητας ανταλλακτικά για τα λεφτά που ζητάνε.Το χειρότερο ότι μου χάλασαν τη μέρα και τη διάθεση εκτός από τα χρήματα που δαπάνησα.

New complaint thread FTW!!! Κατά προτίμηση στο λάμπη που έχουν κ ειδίκευση :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3782]chris2005dim[/MENTION] Checking Systems Specs working.

Αλλά κάποια σύμβολα δεν τα παίρνει.

ΠΧ το & και το ?

Επίσης όταν το κείμενο έιναι μεγάλο χαλάει την διάταξη.

Δες τις μνήμες μου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now