esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

προφανως οχι! Γενεθλια εχω τοτε και ειπα να κανω ενα reset σε ολα και να κανω και εγω αξιολογηση στους φιλους/γνωστους μου με καποια κριτηρια που δεν ξερω ατμ :P

Πιστεύω πρέπει να κάνεις έναν διαγωνισμό ποιος είναι άξιος να είναι φίλος σου, με δοκιμασίες και τέτοια. Πως λέμε hunger games, ε HwBox games. Μόνο έτσι θα βρεις τους καλύτερους. :)

Link to comment
Share on other sites

Αλλά επί της ουσίας...ΤΟ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΑΣκΕΤΕ...απλά ήθελα να σε μειώσω μπροστά σε όλους και αυτό μου ήρθε να πώ!

Όπως και να'χει! Έλληνας δεν είσαι! Αλλιώς θα έπινες μόνο ΦΡΑΠΕΔΟΥΡΑ όπως ο @venisk!

Σιχαμερός φραπές!! Καλή ανάσταση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε τελεμέ παλιοτυχαίε [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] που θα κάνεις και ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ στους φίλους σου με κριτήρια που ΔΕΝ ξέρεις κιόλας atm... Τροικαnord... Άντε με σύγχησες κι έχω να πάω να κάνω ανάσταση με τον vga σε λίγο στην αγία Φωτεινή...

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανέστη και χρονια πολλα σε όλους και ολες. Ειδικα στον [MENTION=1152]caution[/MENTION] τον τασαρα!

Παλιοτζερεμέ Σακη δε μιλας ωραια.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά σε όλους!

[MENTION=1152]caution[/MENTION] Χρόνια πολλά φίλε!

Μετά το χθεσινό σου τελευταίο ποστ και μόνο και μόνο επάνω στο άκουσμα του ονόματος Nickzzz (το οποίο το

έχω συνδέσει με τ Bitcoins λόγω εσωτερικών συνομιλιών) σκέφτηκα να βάλω στο εργαστήριο 2-3 μηχανήματα

αλλά με BTCs και LTCs :hehe:

Πω πω πω! Θα μας βγάλουν το καταλληλότερο μέρος να δουλέυει κανεις! Θα περάσουμε και τα κεντρικά της Google!

Και για να μην πληρώνουμε λογαριασμούς και για να έχουμε υγιείς εργαζόμενους, όσοι ώρα δουλευουν

θα τους βάλω πεταλιέρες να κάνουν πετάλι και να αποθηκευουμε ρευμα σε μεγάλες φορητές μπαταρίες! :hehe:

[MENTION=1120]p_under[/MENTION] χρόνια πολλά και καλά φίλε!

Τίποτα δεν έκανες, απλά αρπάζεσαι έυκολα και σε κάναμε summon :hehe:

[MENTION=230]AMDnord[/MENTION] μάλλον αυτό που θέλεις να κάνεις το ζήλεψες από κάποιον ε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους και ιδιαίτερα σε αυτούς που γιορτάζουν!

γορίλλα είμαι ευέξαπτο παιδί :hehe: :hehe:

Ο Γιός σου τι κάνει? Πως είναι? Θα μας δείξεις καμια photo? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1152]caution[/MENTION] Χρόνια πολλά Τάσε, και φυσικά, Χρόνια πολλά σε όλους τους Τάσους και τις Αναστασίες του φόρουμ ;)

Υγεία και Χαρά και Χριστός Ανέστη!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα! Χριστος Ανεστη παιδες! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας και υγεια πανω απολα! Εμεις φετος δεν την ειχαμε και τοσο και χθες ειχα τεζα με 39 παρα πυρετο και ωτιτιδα και τους 2 juniors. Του χρονου θα ειμαστε πιο καλα ελπιζω!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now