esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Κι άλλο τροχαίο..χτύπησαν τον khetzal με το αμάξι σπασμενο καλάμι..ένας μαλάκας πέρασε με κόκκινο [MENTION=4793]khetzal[/MENTION] περαστικά ρε φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δεν κάνω πλάκα, κρίμα το κοπέλι πέρα απο την υγεία του του χαλάνε το αμάξι 2η φορά σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα.

Έχετε το νου σας στο δρόμο ο κόσμος δεν πάει με τα καλά του.

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο τροχαίο..χτύπησαν τον khetzal με το αμάξι σπασμενο καλάμι..ένας μαλάκας πέρασε με κόκκινο @khetzal περαστικά ρε φίλε.

Κι άλλο τροχαίο... εδώ παραδίπλα. Μια ξανθιά και ένας μπουμπούκος έδωσαν φιλάκι στο μάγουλο στην ευθεία :D

Περαστικά [MENTION=4793]khetzal[/MENTION] !

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδες να σται καλα και να μην τυχη σε κανενα μας!! τ αμαξι και να φτιαχνεται δεν το κανω [MENTION=1118]venisk[/MENTION] 1 μηνα ειχε που τρακαραν τν μανα μου 2 δρομουσ πιο πισς και τωρα εμενα...

Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως με το που ξεμπερδέψω με τα πόδια και πάρω αμάξι θα πάρω και ενα ρόπαλο μαζι , όποιον βλέπω και μαλακίζεται στο δρόμο θα του σπάω το αμάξι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε [MENTION=4793]khetzal[/MENTION] γιατί τ αμάξι σου είναι καινούριο εμένα ήταν κ 15 χρόνων..άμα σ δώσουν λεφτά να τ φτιάξεις μην σκέφτεσαι βλακειες..Καλή κ όσο τ δυνατόν συντομότερη ανάρρωση..

Sent from my HTC6525LVW using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ σκοτωθηκε ενα παλικαρι εδω Καρδιτσα με μηχανη.

150χλμ/ω στον πιο κεντρικο δρομο της πολης, ο αλλος ελεγξε αλλα που να καταλαβει τι του καρφωθηκε ...

ΘΑΝΑΣΙΜΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ 25ΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | Karditsa Portal - Η ηλεκτρονική εφημερίδα της Καρδίτσας

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ σκοτωθηκε ενα παλικαρι εδω Καρδιτσα με μηχανη.

150χλμ/ω στον πιο κεντρικο δρομο της πολης, ο αλλος ελεγξε αλλα που να καταλαβει τι του καρφωθηκε ...

ΘΑΝΑΣΙΜΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ 25ΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | Karditsa Portal - Η ηλεκτρονική εφημερίδα της Καρδίτσας

Είμαι αυτόπτης μάρτυρας σε αντίστοιχο τροχαίο δυστύχημα. Το 1ο δικαστήριο πήρε αναβολή, το 2ο είναι σε 10 μήνες.

Ο μηχανόβιος πέρασε από μπροστά μου με σίγουρα 150 σε αντίστοιχο κεντρικό δρόμο εδώ στη βάρη(λίγο πιο στενό απ ότι βλέπω δρόμο. Αυτό που λέω και κάνω τον σταυρό μου, είναι ότι ευτυχώς δεν ήμουν εγώ στη θέση της κοπέλας που βγήκε απ το στενό. Δεν θα τον έβλεπα ποτέ.

Btw, καλησπέρες.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς μας όχι μόνο εσύ! ..εμένα είχε πέσει πάνω μου ένα μηχανάκι αυτός λιώμα στο ποτό είχε άπειρο χώρο να με αποφύγει κ μου κανε μετά και κήρυγμα πως περνάω τα στοπ..εκεί που πήγαινε προληπτικά στο νοσοκομείο ήθελε να πάει στα επείγοντα! Και χωρίς κράνος γιατί είναι μαγκιά να μην φοράς κράνος η ζώνη..

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά [MENTION=4793]khetzal[/MENTION]...!

Τι έχουν πάθει όλοι τελευταία και οδηγάνε περιέργα?

Εχθές τον περιφερειακό Πειραιά, δικάβαλη μηχανή ακριβώς επάνω στην μεσαία λωρίδα.

Ουτε δεξιά, ούτε αριστέρα. Στην μέση με 20χλμ και απο πίσω όλη ουρά.

Πάω να τον περάσω από δεξιά..τίποτα..πάω απο αριστερά και σε ένα άνοιγμα τον περνάω κα σηκώνει

και το χέρι και τσαμπουκά. Ηλίθιοι μηχανόβιοι.

Βέβαια και οι αυτοκινητιστές δεν πάνω πίσω. Θές βρε βλαμμένε ταξιτζή να βρείς πελάτη, τράβα δεξιά

και προχώρα αργά. Όχι στην μέση του δρόμου στο κέντρο μεσαία λωρίδα και με 5χλμ.

Χειρότεροι απ'όλους οι ηλικιωμένοι.

Μετά φταίω εγώ που με λένε οξύθυμο και βρίζω στο αμάξι.

Πές Nord.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά και ποιος δεν βρίζει στο αμάξι? Δεν γίνεται να κάνεις κ κάτι άλλο όλη μέρα μούτζες κ καντήλια..μετά βέβαια εγώ κάνω το σταυρό μου κ λέω συγνώμη παναγία μου..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά [MENTION=4793]khetzal[/MENTION]...!

Τι έχουν πάθει όλοι τελευταία και οδηγάνε περιέργα?

Εχθές τον περιφερειακό Πειραιά, δικάβαλη μηχανή ακριβώς επάνω στην μεσαία λωρίδα.

Ουτε δεξιά, ούτε αριστέρα. Στην μέση με 20χλμ και απο πίσω όλη ουρά.

Πάω να τον περάσω από δεξιά..τίποτα..πάω απο αριστερά και σε ένα άνοιγμα τον περνάω κα σηκώνει

και το χέρι και τσαμπουκά. Ηλίθιοι μηχανόβιοι.

Βέβαια και οι αυτοκινητιστές δεν πάνω πίσω. Θές βρε βλαμμένε ταξιτζή να βρείς πελάτη, τράβα δεξιά

και προχώρα αργά. Όχι στην μέση του δρόμου στο κέντρο μεσαία λωρίδα και με 5χλμ.

Χειρότεροι απ'όλους οι ηλικιωμένοι.

Μετά φταίω εγώ που με λένε οξύθυμο και βρίζω στο αμάξι.

Πές Nord.

Καλά, αυτή τη μόδα των μηχανόβιο να πηγαίνουν στην λωρίδα πάνω δεν την καταλαβαίνω. Νομίζουν ότι θα ενοχλούν λιγότερο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now