esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τώρα κάναμε στάση κ ξύπνησε! !! Θα πάω να του πω πάρε πέντε μικρέ! έμαθα πήγε επιτελεία επιτέλους! !!! Θα βγάλω φώτο να δεις! :)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@billpeppas τωρα δεν ειναι η περιοδος που φευγεις Miami?

Όχι, γιατί ? Θες να σου πάρω κάτι.

Τον Αύγουστο θα φύγω πάλι που θα πάω τα ξαδερφάκια μου πίσω από τις διακοπές τους στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεςςςς!! Sup?

Τώρα κάναμε στάση κ ξύπνησε! !! Θα πάω να του πω πάρε πέντε μικρέ! έμαθα πήγε επιτελεία επιτέλους! !!! Θα βγάλω φώτο να δεις! :)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σώπα ρε τώρα πήγε;; Εγώ νόμιζα από τότε που έφυγα θα πήγαινε. Γραφειοκρατεία! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ααα!!!

βύσμα ρε τι γραφειοκρατεια;!!!! Έχεις ακούσει ταξιαρχο διοικητή ταγματος;!!! Λάρισα κατέβηκε! :)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

βυσμα έβαλε κ έμεινε ξανθέ με γαλάζια μάτια φίλε μ!:) (νορντ) κυνηγούσα τον Λούκα στο σουβλατζιδικο του πενταγωνου φίλε να μου δώσει χαρτί εξόδου! !!! Αυτός είναι! !!!! :P

το μίνι ντιλ έχει το oneplus one ετοιμοπαραδοτο..! σκέφτεται κάνεις ότι σκέφτομαι; !!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι ξανθος (μονο ο πατερας του [MENTION=1120]p_under[/MENTION] με ειδε ξανθο) και τα ματια μου δεν τα λες ακριβως γαλαζια. Απ'οσο ξερω ουτε ο λουκας. :P

απο κει και περα, τελειωσε η φαση με τα invites? το βγαλανε στα μαγαζια?

Link to comment
Share on other sites

Συζήτηση πατέρα-γιου

Έλα, όλα οκ με το παιδί? Το πήρες το κινητό?

Ναι ρε τον βρήκα στην Κηφισίας, αυτό το ψηλό, γεματούλη, ΞΑΝΘΟ παιδί.... για τον [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] έλεγε...

WTF λέω....

Link to comment
Share on other sites

το μίνι ντιλ έχει το oneplus one ετοιμοπαραδοτο..! σκέφτεται κάνεις ότι σκέφτομαι; !!!!

Κανόνισε για καμιά μπίζνα, θέλει ο αδερφός μου ένα ή mi-3!

Link to comment
Share on other sites

παντερ όλοι θέλουν αλλά μου φαίνεται ύποπτο θα ρωτήσω το απόγευμα τους ίδιους αν ισχύει.

αστειεύομαι αλεξ! :P

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο με 50? ακόμα παίρνω φρέσκο πράγμα αυτό σκέφτηκα. μέγεθος δ έχουν διαφορά κ οθόνη μεγαλύτερη. Ίσως παραγγείλω κ σήμερα το δικό μ..!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε σε γραφω ρε, απλα με ρωτας καθε μερα και σου απανταω το ιδιο. Θα μιλησω με το παστελ οταν γυρισει και θα δω.

2ον εσυ μαλακε αγοραφοβικέ σοφο, μη μιλας. Φαε κανα κεμπαπ, ευκολα και γρηγορα. Αρρώστια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now